Originálny článok (9.3.2015):

Dnes je pre nováčika na trhu so smartfónmi, spoločnosť OnePlus, veľký deň. Odo dneška si budú totižto užívatelia v Bulharsku, Chorvátsku, na Cypre, v Českej republike, Estónsku, Grécku, Maďarsku, Írsku, Lotyšsku, Litve, Luxembursku, na Malte, v Poľsku, Rumunsku, Slovinsku a najmä na Slovensku môcť zakúpiť ako 16 GB Silk White (bielu) verziu, tak aj 64 GB Sandstone Black (čiernu) verziu populárneho smartfónu OnePlus One. Samozrejme bude k dispozícii aj kompletný sortiment príslušenstva, ktorý si budete môcť objednať spolu s vaším novým smartfónom.

Predaj bude prebiehať cez oficiálne stránky OnePlus, pričom na kúpu smartfónu budete potrebovať neslávne známe pozvánky. Ďalšou možnosťou je nákup v utorok, keďže každý utorok je OnePlus One dostupný bez pozvánky. Určite vás zaujímajú aj ceny jednotlivých verzií OnePlus One. Tie našťastie nestúpli a teda OnePlus One v 16 GB verzii kúpite za 269 € (pre českých záujemcov 8089 českých korún), pričom za 64 GB verziu zaplatíte prijateľných 299 € (8989 českých korún).

SAMSUNG CSCNa oslavu tohto pre OnePlus ďalšieho obrovského kroku, zakladateľ spoločnosti Carl Pei usporiada menšie štartovacie akcie, ktoré sa budú konať tento týždeň vo Varšave, Prahe a Budapešti. Fanúšici si budú môcť vyskúšať OnePlus One ako aj nahliadnuť na zbrusu nový OxygenOS. Informácie o doprave, servise a podpore v našej krajine zatiaľ neboli zverejnené. Spoločnosť sa tiež v oficiálnej správe zmienila o OnePlus 2, ktorý bude mať svoju premiéru v treťom štvrťroku roku 2015.

Páči sa vám tento krok OnePlus? 

Aktualizované (11.3.2015):

Keďže určite mnoho z vás, ktorí máte záujem o kúpu tohto smartfónu zaujíma, ako to bude s dopravou, zárukou a prípadnou reklamáciou vášho OnePlus One, požiadali sme priamo výrobcu o spresnenie týchto informácií.

Dodanie

Spoločnosť OnePlus má oficiálny sklad samozrejme aj v Európe, konkrétne v anglickom Londýne. Pokiaľ si zvolíte klasické dodanie, ktoré na Slovensko stojí pomerne vysokých 18,99 €, váš nový telefón očakávajte do týždňa. OnePlus bude potrebovať maximálne 4 dni na vybavenie objednávky, hneď po tom bude zaslaná na vašu adresu. V prípade expresného dodania, ktoré stojí až 26,99 €, vám telefón domov dorazí o čosi skôr. Platbe DPH či cla by ste sa mali vyhnúť, keďže zásielka pôjde z Európy.

Záruka, reklamácia a servis

Keďže sa OnePlus rozhodlo predávať svoje produkty aj na Slovensku, na všetky teda musí poskytovať plnú dvojročnú záruku. Inak to nie je ani v prípade samotného OnePlus One smartfónu. V prípade poruchy či závady na vašom zariadení, budete musieť najprv kontaktovať podporu OnePlus, kde opíšete svoj problém a zašlete informácie o objednávke, prípade IMEI telefónu. Následne budete musieť vaše zariadenie odoslať do najbližšieho skladu, teda do Anglicka, odkiaľ bude odoslaný späť do Číny na preverenie technikmi. Či vám OnePlus zašle opravený smartfón alebo úplne nový kus, už závisí na závažnosti chyby.

Dúfame, že vám naše získané informácie pomohli a ujasnili niektoré možné nejasnosti :)

Zdroj: OnePlus.net

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP