OnePlus One dostane Android 5.0 vďaka OxygenOS a CM12S koncom marca

Spoločnosť OnePlus sa naplno venuje vylepšovaniu ich smartfónu One, ale aj dokončovaniu ich vlastného OxygenOS. Ten mal byť predstavený už 12. februára, ale spoločnosť toho veľa, vlastne skoro nič, neukázala. Okrem OxygenOS je v príprave aj nová verzia CyanogenModu, 12S, ktorá by mala prísť už budúci mesiac spolu s OxygenOS. Obe ROM by mali mať ako základ najnovší Android 5.0. Podľa jedného zo zakladateľov OnePlus by sa tak malo stať niekedy v druhej polovičke mesiaca.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

OnePlus One kúpite v SmartZero.sk len za 359,99 €

Oznámil aj to, že Alpha verzie sú už dostupné, ale kvôli riešeniu stability v plnej verzii nemohli splniť 90-dňový čas na aktualizáciu. Uvidíme, či sa dočkáme obidvoch systémov a bude zaujímavé sledovať, ktorí budú používatelia voliť ako ich hlavný.

1+1

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]