Pri spoločnosti OnePlus je tradíciou, že popri vlajkovej lodi je po čase predstavená aj verzia s prívlastkom T. Táto praktika je už od modelu OnePlus 3 a inak by tomu nemalo byť ani teraz.

Už predtým prišla správa o tom, že novinka v podobe OnePlus 6T príde s výrezom displeji, rovnako ako aj klasický OnePlus 6. Na tzv. zabijakovi vlajkových lodí už čínska spoločnosť má usilovne pracovať a predstavenie by malo byť už čoskoro. Spomínaný výrez však nebude v takej podobe, ako ho poznáme.

V stopách Essential Phone

Na internete sa teraz objavil nový teaser na OnePlus 6, ktorý potvrdzuje názov a aj výrez v displeji, ktorý je však len v podobe kvapky. Podobný výrez obsahuje aj Essential Phone a dalo by sa povedať, že spôsobil ešte väčšiu vlnu kontroverzie, než klasický, širší výrez aj pre rôzne senzory. V poslednej dobe je podobných únikov viacero, preto je táto podoba prednej strany najviac pravdepodobná.

Taktiež sa podarilo získať niekoľko zadných krytov na OnePlus 6T, v ktorých však chýbal výrez pre snímač odtlačkov prstov. Hovorí sa preto o tom, že novinka príde so snímačov v displeji. Nakoľko túto technológiu využíva niekoľko výrobcov, tak jej implementácia nie je až takou utópiou. Uloženie zadného duálneho fotoaparátu by malo byť vertikálne.

Prečítaj si tiež
Televízna reklama potvrdila inováciu, ktorú nám OnePlus 6T prinesie do vreciek

Z ostatných špecifikácií nebude chýbať výkonný čip Snapdragon 845, ktorému bude sekundovať 8 GB RAM a vnútorná pamäť až do 256 GB. Samozrejmosťou je rýchle nabíjanie Dash Charge, USB-C, no mnohých nepoteší neprítomnosť 3,5 mm audio jacku. Zatiaľ nie je známa cena ani dátum predstavenia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom