Vďaka predstaveniu OnePlus 6T si môžeš klasickú šestku kúpiť znova o čosi lacnejšie. Priamy nástupca zrazil cenu ešte nižšie, pritom ide o veľmi podobné zariadenia, s len minimálnymi rozdielmi.

Ceny, aké tu ešte neboli

Výsledná cena je nízka aj vďaka nášmu kupóne, ktorý po aplikovaní zrazí cenovku na príjemných 351 € v prípade verzie 6/64 GB resp. 395 € za verziu s 8 GB RAM a 128 GB úložiskom.

Kúpiť OnePlus 6 vo verzii so 6 GB RAM a 64 GB úložiskom za 351 €
Kupón nájdeš vo FonTech Shope

Kúpiť OnePlus 6 vo verzii s 8 GB RAM a 128 GB úložiskom za 395 €
Kupón nájdeš vo FonTech Shope

Naposledy sa kupóny minuli rýchlosťou blesku, tak ak máš záujem o kúpu tohoto zariadenia, času na otáľanie je málo. V oboch prípadoch máš k dispozícii dopravu EU Priority Line, ktorá ako iste vieš, zaručuje bezproblémové doručenie až k tebe domov a to bež ďalších poplatkov.

Výkonom sa stále drží na špici

OnePlus ponúka takmer čistý Android so skvelou odladenosťou a patričnou starostlivosťou formou aktualizácii. Displej ponúka veľkosť 6,28″ a ide o SuperAmoled od Samsungu. Ako na zadnej, tak aj na prednej strane sa nachádza ochranné sklo Gorilla Glass 5. Vo výbave tu nájdeš najnovší procesor Snapdragon 845, ktorému robí spoločnosť 6/8 GB RAM a 64/128 GB vnútorného úložiska. Na zadnej strane OnePlus 6 má miesto duálna kamera, s primárnym 20 MPx snímačom a clonou f/1.7. Sekundárny senzor zas disponuje rozlíšením 16 MPx. Výsledkom sú lepšie nočné fotky a to vďaka optickej stabilizácii (doplnenú o EIS) a veľkosti pixelov 1,22 μm. Dostupný je aj portrétový režim a to ako na zadnej, tak aj na prednej kamere. Poteší aj možnosť nahrávať spomalené videá v 720p pri 480 fps.

Samozrejmosťou je aj najnovší Android P, ktorého dopĺňa vlastná nadstavba Oxygen OS. Ovládanie prebieha výlučne gestami a sú podobné ako v prípade iPhone X. Batéria má kapacitu 3300 mAh, čo sa môže zdať ako málo. OnePlus je však známe extra rýchlym nabíjaním Dash Charge. V tomto prípade dostaneš už za 30 minút nabíjania dostatok šťavy na celý deň. Aj tu je samozrejmosťou plná podpora LTE sietí.

Výsledná cena po aplikovaní kupónu

FonTech Shop