OnePlus 5 je aktuálnou vlajkovou loďou známeho čínskeho výrobcu. Tento smartfón bol predstavený ešte len v júni a svojimi špecifikáciami zavaril nejednému konkurentovi s 2-krát vyššou cenou. Lenže teraz sa zdá, že OnePlus 5 sa stáva nedostatkovým tovarom a spoločnosť jeho predaj spomaľuje. Žeby chystala niečo nové?

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Na stránke výrobcu je momentálne OnePlus 5 označené ako vypredané. Súčasná situácia teda nahráva špekuláciám ohľadom príchodu nového „zabijaka vlajkových lodí“, ktorý by mohol niesť označenie OnePlus 5T. Ak by spoločnosť zvolila možnosť predstavenia aktualizovaného top modelu, zopakovala by sa situácia z minulého roka. Vtedy čínsky výrobca totiž v priebehu júna predstavil OnePlus 3, ktoré následne v novembri nahradilo upgradované OnePlus 3T. Nič nie je isté, no november je za dverami.

Bude nasledovať súčasný trend

V oblasti dizajnu sa hovorí o jednej veľkej zmene. Na prednú stranu sa dostane 6-palcový edge-to-edge displej s pomerom strán 18:9. Konštrukcia by teda nasledovala jeden z najvychytenejších trendov v súčasnom smartfónovom svete. A ak sa podarí OnePlus skĺbiť aj zvyšné dizajnové prvky, máme šancu spoznať jeden z najkrajších smartfónov na svete.

No ak celú prednú stenu prakticky zaberie displej, skener odtlačkov prstov z domovského tlačidla musí dostať nejakú alternatívu. Ten by si mal nájsť priestor vzadu nad logom spoločnosti. Inak by sa v porovnaní so súčasným modelom nemalo veľa meniť. Render nového OnePlus 5T v mnohom pripomína zariadenia Oppo R11s či Vivo X20. Zďaleka to však nie je náhoda, nakoľko všetky spoločnosti vlastní čínsky gigant BBK Electronics. Ako sa ti pozdáva možná podoba OnePlus 5T?

Kúpiť OnePlus 5 s 8 GB RAM za najlepšiu cenu na trhu

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
40%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]
 • trojan5000

  Čo máte všetci stým jackom, chápem môže to byť otravné keď si potrebuješ nabíjať mobil popri tom, ale sú redukcie a ak nie sú tak si dám cez noc nabi´t telefón preboha, a taký telefón musí aj niečo vydržať keď už má taký šetrní procesor, mimochodom keď porovnám zvuk z jakcu a zvuk z USB je to neporovnateľne horšie, rozdiel je tam cítiť, a keď ti to tak vadí tak si kúp bluethoot slúchadla a tiež si vyhral, techniku nezastavíš a načo tam má by´t prebytočný kus keď technika ide do predu a je tu niečo lepšie ?

  • bunkov

   super pokrok je ked niekto nieco neda ale pouzivaju to miliony
   a bluethoot slúchadla tu boli uz pred rokmi
   kde je ten pokrok
   a uz viem ten pokrok je ta redukcia

   • peterpan

    Asi tak 😂 len proste niekomu to nevysvetlíš stále si pôjde len to svoje.. ja predražené bluetooth slúchadlá nikdy používať kôli tomu nemienim a ani nebudem a aby mi trčali z fonu samé redukcie? Lol ďakujem neprosím a usbc slúchadlá mi nik jednoducho nenanúti.. jedinečný jack tu bol a stále je a aj bude a nejaké fony ho z trhu len tak nevytlačia..verím že aspoň Samsung a LG zachovajú rozum..

 • trojan5000

  a mne sa osobne nikdy nestalo že ba na mojom slabučkom a starom telefoníku, ktorí má 2400 MAH a už má 3 roky stalo že by som mal nedostatočnú batériu na prehrávanie hudby

 • Dominik Zeman

  Radšej počkat do februára na Mi7. Čakal som že 6/5T priniesie niečo viac inovatívne a že skusi sa dotiahnut na Iphone X v pomere za polovičnu cenu…ale vyzerá byť len 5ka v novom tele

 • peterpan

  Osobné pôjdem radšej do Huawei mate 10 má aj jack a má aj podľa najnovších informácií najlepší foťák na trhu (dxo mark)
  K tomu parádna batéria a 2k displej a asi posledná vlajková loď s jackom a čítačkou vpredu dole pod displejom plus ešte aj výborný zvuk
  To je asi jediná vlajková loď ktorá má tento rok oslovila ,ešte kus váham nad samsungom S8+ :) ale tá čítačka vzadu ma odrádza..