banner-ulefone-power
Spoločnosť Ulefone odhalila konečné špecifikácie modelu Ulefone Vienna, ktorý bude zameraný hlavne na kvalitnú reprodukciu zvuku. Vienna však nebude zaostávať ani v iných oblastiach.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zariadenie predtým známe pod označením Ulefone Alpha sa predstaví v 4 farbách (šedá, biela, čierna a ružová), s rozmermi 153.5 x 77.85 x 8.6 mm a váhou 156 g. Skutočným ťahákom tohto modelu má byť audio výbava. Podľa Ulefone smartfón bude vybavený nezávislým HIFI čipsetom s označením NXP Smart Audio PA, ktorý obsahuje aj vlastný zosilňovač a pracuje s frekvenciami 20-20khz. Pomer signál/šum dosiahne hodnoty 109 db SNR (Signal-to-noise ratio).

Ulefone PARIS môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


banner2-710x399

Mimo audio vybavenia, Ulefone prezradil aj pár informácií o ostatných špecifikáciách. V Ulefone Vienna tentoraz nebude použitý fotoaparát od výrobcov Sony či Omnivision, ale 13-megapixelový senzor Panasonic MN34172 s duálnym LED bleskom. Sony však pre tento model dodá Li-Polymer batérie s kapacitou 3250 mAh. V oblasti výkonu si Ulefone zvolil osvedčený 8-jadrový procesor MediaTek MT6753, doplnený o 3 GB LPDDR3 RAM a 32 GB vnútornú pamäť ROM. Výbavu doplnia zaujímavé funkcie. V hornej časti telefónu nájde svoje umiestnenie infračervený snímač a na zadnej strane to zas bude snímač odtlačkov prstov zahŕňajúci fyzické tlačidlo, ktoré bude slúžiť na zhotovovanie fotografií a zvukových nahrávok. Dostupné budú aj možnosti rozšírenia vnútorného úložiska pomocou microSD kariet, 2.5D zahnuté sklo obrazovky a 5.5-palcový FullHD displej. Ulefone sa nechal počuť, že model Vienna prinesie vysoko kvalitný zvuk za nižšiu cenu. Čo však nižšia cena znamená zostáva nateraz záhadou.

ulefone-vienna-1ulefone_vienna_press_04

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP