Teraz čítate
Odomkni počítač s Windows 10 len pomocou odtlačku prsta na vlajkových smartfónoch Samsungu

Kórejský Samsung už dávnejšie umožňoval pomocou tabletu Galaxy TabPro S odomknúť počítače s Windows 10. Teraz však túto možnosť s novou aktualizáciou prináša aj pre prémiové smartfóny zo svojej dielne.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Aplikácia Flow od Samsungu umožňovala majiteľom tabletu Galaxy TabPro S odomykať svoje počítače s operačným systémom Windows 10 len pomocou odtlačku prsta. Gigant však teraz prináša nové vylepšenia tohto softvéru. Ten umožní odomknúť všetky zariadenia s Windows 10 aj pomocou snímača odtlačkov prstov v modeloch Galaxy S6, S7 a S8 / S8+.

zdroj fotografie: Samsung

Ako ju aktivuješ?

Najnovšia aktualizácia je už pre majiteľov týchto smartfónov k dispozícii. Na to, aby všetko fungovalo správne, je však potrebné využívať operačný systém Microsoftu v poslednej verzii Creators Update. Okrem odomykania počítačov pomocou týchto smartfónov bude vylepšená aplikácia Flow synchonizovať s týmito zariadeniami aj upozornenia zo spomínaných modelov. Aktualizovanú aplikáciu si môžeš stiahnuť v Obchode Play.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: [email protected]