Milovníci športu či iných adrenalínových aktivít svoje zážitky radi zaznamenávajú pomocou akčný kamier, ktoré umožňujú vytvoriť naozaj jedinečné zábery. 

Downhill, plávanie, surfovanie či skákanie s padákom sú športy, ktoré dokážu skutočne rozprúdiť adrenalín v žilách. Všetky tieto a mnoho ďalších zážitkov je však možné natáčať s akčnou kamerou, ktorá vďaka prepracovanej technológii dokáže aj pri náročných podmienkach vytvoriť kvalitné fotografie či video. Týchto kamier je skutočne neúrekom a líšia sa nielen výbavou, ale najmä koncovou cenou. Pokiaľ nechceš vyhadzovať stovky eur, máme pre teba skvelú alternatívu v podobe Andoer Q3H. Vo výbave nechýba 2“ LCD displej, na ktorom je možné prezerať nahrané videozáznamy či fotografie.

zdroj fotografie: Screenshot/Salesberg/YouTube

Tie dokáže 16 MPx CMOS snímač zachytiť vo výbornej kvalite a vďaka WiFi pripojeniu si ich môžeš pozrieť aj na smartfóne s operačným systémom Android či iOS. Na výber máš natáčanie videa v 4K pri 25 fps, v 2.5K pri 30 fps alebo vo FullHD pri 60 fps. Kamere nechýba ani široký uhol záberu na úrovni 170°. Všetky súbory sa ukladajú na pamäťovú microSD kartu s kapacitou maximálne 32 GB, no tá nie je súčasťou balenia. Batéria o veľkosti 900 mAh dokáže dodávať energiu zhruba 90 minút, no po jej vybití sa dá jednoducho vymeniť za druhú s plnou kapacitou.

Odporúčaná microSD karta

zdroj fotografie: Screenshot/Salesberg/YouTube

Kúpiť akčnú kameru Andoer Q3H za 26 €
Kupón: D3144B + zľava po registrácii

Ani vyberateľný akumulátor nerobí kamere Andoer Q3H problém, aby vydržala ponorená pod vodou po dobu 30 minút. Vďaka kompaktným rozmerom 58 x 40 x 25 mm ju môžeš brávať so sebou naozaj kdekoľvek. S hmotnosťou len 50 g takmer ani nie je cítiť, že je pripevnená napríklad k cyklistickej prilbe. Balenie naviac obsahuje všetko potrebné vybavenie vrátane nástrojov na montáž, vodotesný ochranný obal či návod v angličtine.

Cena je v porovnaní s konkurenciou omnoho, omnoho nižšia. Teraz však vďaka kupónu D3144B klesne z pôvodných 41 € na fantastických 26 €. Pre ešte väčšiu zľavu môžeš využiť aj zľavové body, ktoré dostaneš po registrácii v e-shope. S dostupnosťou v EU sklade navyše nehrozia zákazníkovi ani dodatočné poplatky, no zhruba 10 € stojí doprava z Nemecka. Celkovo ťa tak kamera vyjde na stále prijateľných 36 €.

Kupón a body získané po registrácii aplikuješ nasledovne:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP