Teraz čítate
Európskymi skladmi otriasa ultra-lacná akčná 4K kamera pre nenáročných. Takúto cenu by si určite nečakal

Milovníci športu či iných adrenalínových aktivít svoje zážitky radi zaznamenávajú pomocou akčný kamier, ktoré umožňujú vytvoriť naozaj jedinečné zábery. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Downhill, plávanie, surfovanie či skákanie s padákom sú športy, ktoré dokážu skutočne rozprúdiť adrenalín v žilách. Všetky tieto a mnoho ďalších zážitkov je však možné natáčať s akčnou kamerou, ktorá vďaka prepracovanej technológii dokáže aj pri náročných podmienkach vytvoriť kvalitné fotografie či video. Týchto kamier je skutočne neúrekom a líšia sa nielen výbavou, ale najmä koncovou cenou. Pokiaľ nechceš vyhadzovať stovky eur, máme pre teba skvelú alternatívu v podobe Andoer Q3H. Vo výbave nechýba 2“ LCD displej, na ktorom je možné prezerať nahrané videozáznamy či fotografie.

zdroj fotografie: Screenshot/Salesberg/YouTube

Tie dokáže 16 MPx CMOS snímač zachytiť vo výbornej kvalite a vďaka WiFi pripojeniu si ich môžeš pozrieť aj na smartfóne s operačným systémom Android či iOS. Na výber máš natáčanie videa v 4K pri 25 fps, v 2.5K pri 30 fps alebo vo FullHD pri 60 fps. Kamere nechýba ani široký uhol záberu na úrovni 170°. Všetky súbory sa ukladajú na pamäťovú microSD kartu s kapacitou maximálne 32 GB, no tá nie je súčasťou balenia. Batéria o veľkosti 900 mAh dokáže dodávať energiu zhruba 90 minút, no po jej vybití sa dá jednoducho vymeniť za druhú s plnou kapacitou.

Odporúčaná microSD karta

zdroj fotografie: Screenshot/Salesberg/YouTube

Kúpiť akčnú kameru Andoer Q3H za 26 €
Kupón: D3144B + zľava po registrácii

Ani vyberateľný akumulátor nerobí kamere Andoer Q3H problém, aby vydržala ponorená pod vodou po dobu 30 minút. Vďaka kompaktným rozmerom 58 x 40 x 25 mm ju môžeš brávať so sebou naozaj kdekoľvek. S hmotnosťou len 50 g takmer ani nie je cítiť, že je pripevnená napríklad k cyklistickej prilbe. Balenie naviac obsahuje všetko potrebné vybavenie vrátane nástrojov na montáž, vodotesný ochranný obal či návod v angličtine.

Cena je v porovnaní s konkurenciou omnoho, omnoho nižšia. Teraz však vďaka kupónu D3144B klesne z pôvodných 41 € na fantastických 26 €. Pre ešte väčšiu zľavu môžeš využiť aj zľavové body, ktoré dostaneš po registrácii v e-shope. S dostupnosťou v EU sklade navyše nehrozia zákazníkovi ani dodatočné poplatky, no zhruba 10 € stojí doprava z Nemecka. Celkovo ťa tak kamera vyjde na stále prijateľných 36 €.

Kupón a body získané po registrácii aplikuješ nasledovne:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
29%
Páči sa mi to
14%
Chcem to
29%
Mám to
29%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: [email protected]