Obdobie zliav a výpredajov začalo a čoskoro začne najväčší „sviatok“ všetkých obchodníkov v tomto roku. Black Friday sa na Slovensku začína oficiálne 29. novembra, no mnohé obchody aj vo svete zlacňujú vybraný tovar v rámci tejto akcie ešte pred jej začiatkom. Do pozornosti sa teraz hráčom dostáva Epic Games Store a jeho zľavnené hry, medzi ktorými nájdeme desiatky rôznych titulov za výhodnejšie ceny.

Výpredaje neobchádzajú ani virtuálne obchody s hrami, ktoré taktiež lákajú hráčov na zľavnené tituly. Množstvo akcií si teraz pripravil aj Epic Games Store, ktorý nalepil nižšie cenovky na desiatky rôznych hier. Z ponuky si môže vybrať naozaj každý a medzi toľkými hrami nájdeme aj populárne novinky.

Dlhý zoznam zľavnených hier

Obchod zaradil do novembrového výpredaja množstvo obľúbených hier a medzi nimi aj nové Red Dead Redemption 2 pre PC či ďalšie desiatky zaujímavých titulov. Zľavu dostalo celkovo až 87 vybraných hier, medzi ktorými je zopár aj úplne zadarmo. Obchod tak prináša hráčom možnosť získať obľúbené hry za výhodnejšie ceny, ktoré sú v niektorých prípadoch znížené aj o viac ako 50 %. Medzi tie najzaujímavejšie ponuky patrí už spomínaná westernová novinka od Rockstart Games.

Nenechaj si ujsť
Nákupný ošiaľ sa blíži: Aké práva má zákazník na Slovensku a ako riešiť reklamácie s Čínou?

Za Red Dead Redemption 2 pre PC teraz hráči zaplatia miesto pôvodnej ceny necelých 60 € o 12 € menej. Zaujímavou je aj ponuka Borderland 3. Tento titul je dostupný o takmer 20 € lacnejšie. O túto cenu však zlacnel aj Metro Exodus, ktorý si hráči kúpia už za zhruba 20 €. Epic Store nezabudol ani na milovníkov Assassin’s Creed, ktorí by si radi zaspomínali na 3. diel série.

Remastrovanú edíciu Assassin’s Creed III totiž ponúka o 20 € lacnejšie. Výraznej zľavy sa dočkalo aj nové Assassin’s Creed Oddysey, ktorého cena klesla až o 33 € na necelých 27 €.

Zoznam hier je skutočne rozsiahly a je len na hráčoch, aby využili túto novembrovú ponuku. Celú akciu so zľavnených hrami nájdeš priamo v Epic Games Store. Pri nákupe nie sú pritom potrebné žiadne akciové kupóny.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom