Aktuálne je obdobie, kedy takmer všetci operátori na Slovensku predstavujú nové vianočné ponuky. Po ponukách od Telekomu a Orange prišiel dnes rad aj na „modrého operátora“. O2 sa samozrejme nechce nechať zahanbiť a svoju vianočnú ponuku v roku 2019 postavilo na jednom špeciálnom paušáli, ktorý nemá na Slovensku obdoby.  

Novým paušálom je tak zbrusu nový O2 Smart Paušál, ktorý má neobmedzené volania, SMS aj MMS. Na tom by nebolo nič netradičné, no pre mnohých je ďaleko lákavejšou vlastnosťou 10 GB dát navyše úplne zadarmo, ktoré môžeš využiť na dopredu dané aplikácie. Medzi aplikáciami je WhatsApp, Waze, HBO Go, aplikácia Denníka N či SME, alebo interná aplikácia televízie O2TV.

V poplatku za paušál je potom zahrnuté aj predplatné všetkých prémiových aplikácií. Do kategórie neprémiových aplikácií sú samozrejme zahrnuté tradičné aplikácie, ako WhatsApp, Viber, Google Mapy či Waze. To, na ktoré aplikácie budeš mať nárok v rámci paušálu, je detailnejšie rozdelené na fotografii nižšie. Celkovo má paušál až 5 pomyselných úrovní.

  • Prémiové aplikácie: Denník N, SME, HBO Go, Tidal, O2TV, YouTube
  • Neprémiové aplikácie: Facebook, Instagram, WhatsApp, Viber, TikTok, Gmail, Waze, Google Mapy

Biely 02 Smart Paušál

Je určený pre tých, ktorí vôbec nedátujú, alebo dátujú len sporadicky, ale nechcú sa viac obmedzovat‘ v telefonovaní, či posielaní správ. Obsahuje neobmedzené volania, SMS a MMS správy v celej EÚ, či možnost‘ kúpy akéhokol’vek zariadenia na začiatku od 0 eur, alebo v prípade potreby si môžu zákazníci dokúpit‘ balík 1 GB dát za 3 eurá.

Modrý 02 Smart Paušál

Je určený pre menej náročných užívateľov dát, ale obl’úbia si ho aj ti, ktorí používajú zvyčajne len pár aplikácií, no zároveň chcú byť neustále online. Jeho súčastou sú neobmedzené volania, SMS a MMS v celej EÚ s 1 GB objemom dát. Zároveň zákaznik získava ďalšĺch 10 GB dát na jednu zvolenú aplikáciu, či 60 € bonus na zariadenie. Ak ho zákazník nevyužije, získava d’alšĺch 10 GB dát na štandardnú aplikáciu.

Strieborný 02 Smart Paušál

Je určený pre všetkých, ktorí chcú od svojho operátora viac, Okrem neobmedzených volaní a správ v celej EÚ obsahuje aj 3 GB dát v cene paušálu, či 2 x1 0 GB na dve aplikácie z ponuky, pričom jedna z nich môže byt‘ prémiová, teda so zahrnutým predplatným HBO GO, Tidal, 02 TV, Denník N alebo Denník SME. Navyše môže zákazník ziskať 72 € bonus na kúpu zariadenia, či 10 GB dát na d’alšiu štandardnú aplikáciu podľa výberu.

Zlatý 02 Smart Paušál

Je určený pre uspokojenie potrieb náročných multimediálnych zákazníkov. Okrem neobmedzených volaní a správ v celej EÚ obsahuje aj 10 GB dát v cene paušálu a 3×10 GB dát na 3 aplikácie z ponuky, pričom jedna z nich móže byť prémiová. Zákaznik tiež môže využiť 120 € bonus na kúpu zariadenia, alebo ďalších 10 GB dát na štandardnú aplikáciu alebo prémiovú aplikáciu vrátane predplatného.

Platinový 02 Smart Paušál

Platinový 02 Smart Paušal so všetkými aplikáciami je určený pre zákazníkov, ktorí nechcú riešiť kompromisy. Je možné využiť až 65 GB dát a k tomu Štedrý bonus na zariadenía a až dve prémiové služby. Bez využitia bonusu získa zákazník ďalších 10 GB a prémiovú aplikáciu vrátane predplatného k tomu.

Užitočné informácie
  • 02 Smart Paušály obsahujú neobmedzené volania, SMS a MMS do všetkých sietí v celej EÚ.
  • Navýšenie dát je pre všetky 02 Smart paušály rovnaké, teda navyšuje sa 1 GB v cene 3 € prostredníctvom SMS alebo aplikácie Moje O2. Ak si zákazník aktivuje službu Datahit, nespotrebované dáta si prenesie do ďalšieho obdobia.
  • 10 GB dát, ktoré zákazník získal na aplikáciu, sa spotrebúvajú len pri používaní aplikácie a vieš ich používať v celej EÚ bez príplatku.
  • Bonus na zariadenie sa zákazníkovi uplatňuje ak si zakúpil zariadenie k Paušálu so službou Mesačná platba za zariadenie. Ak nevyužiješ tento bonus, získaš jednu aplikáciu navyše, pričom k zlatému a Platinovému paušálu to pokojne môže byť aj prémiová aplikácia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom