Mobilný operátor O2 dnes v tlačovej správe pre médiá predstavil vianočnú ponuku pre zákazníkov, ktorí budú môcť získať vyššie zľavy na vybrané zariadenia. Uplatniť ich budú môcť na robotický vysávač, televízor, notebook a tablet. Okrem toho poskytne výhodnejší domáci internet do konca školského roka a rozšíri aplikácie k Smart paušálom o viacero noviniek.

O2 sa rozhodlo priniesť svojim zákazníkom vo vianočnej ponuke výhodnejšie ceny vybraných zariadení. Zľavu si môžu uplatniť aj klienti, ktorí už aktuálne využívajú bonus na zariadenie.

Vianoce v O2 prinášajú výrazné zľavy na zariadenia

Bonus bude platný od 10. novembra do 31. januára 2021 (alebo do vypredania zásob) a v závislosti od využívaného Smart paušálu im operátor poskytne benefit od 60 € do 240 € na zariadenie. Výhodu z vianočnej ponuky je navyše možné kombinovať aj so štandardným bonusom na zariadenie, vďaka čomu môže byť výsledná zľava omnoho vyššia.

„Podľa zvoleného tarifu si na uvedených pomocníkov v domácnosti môže uplatniť aj vianočný bonus od 60 do 240 eur. Ak si k tomu uplatní aj štandardný bonus na zariadenie, ktorý má k dispozícii v rámci svojho SMART Paušálu, môže si hodnotu vybraného spotrebiča znížiť až do sumy 600 eur,“ uviedol Milan Morávek, riaditeľ predaja a služieb zákazníkom O2.

Zariadenia vo vianočnej ponuke O2:

  • Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro
  • Samsung 4K smart TV 50″
  • Samsung 4K smart TV 55″
  • Lenovo Yoga Smart Tab
  • Acer Aspire 3 A315

Výška zľavy sa odvíja od využívaného Smart paušálu. Zľavu vo výške 60 € bude možné využiť pri Modrom a Striebornom O2 Smart paušále. V prípade Zlatého a Titánového O2 Smart paušálu je vianočný bonus na zariadenie 120 € a 240 € zľavu zákazník získa pri Platinovom a Diamantovom O2 Smart paušále.

Rozšírila sa ponuka aplikácií v paušáloch a zlacnil domáci internet

Popri vianočnej ponuke však O2 poskytne aj nové benefity počas dištančného vzdelávania. Doteraz operátor poskytoval výhodu učiteľom pri online vyučovaní, ktorým umožnil využiť zľavnený Biely O2 Smart paušál. Novým zákazníkom teraz poskytne výhodnejšie Internet na doma, pokiaľ si ho zakúpia od 10. novembra 2020 do 31. januára 2021.

Ponuka so zľavou 50 % sa vzťahuje na Strieborný a Zlatý Internet na doma a bude platná až do konca školského roka, teda do 30. júna 2021. Pri využití Digitálneho bonusu tak môžu spomínané balíky domáceho internetu zákazníci získať za 10 € pri Striebornom programe a za 15 € mesačne pri Zlatom Internete na doma, ku ktorému O2 pridá aj Modrú O2 TV s viac ako 30 programami.

Zobraziť celú galériu (2)
O2 (Úprava redakcie)

Bez Digitálneho bonusu sú ceny vyššie o 2 €. Zároveň však operátor vylepší aj ponuku aplikácií v Smart paušáloch, kde poskytuje na vybrané tituly 10 GB dát. Nové aplikácie budú rozdelené na 2 prémiové a 1 štandardnú.

Pri prémiových aplikáciách pribudne k paušálom Microsoft 365 Personal s licenciou pre 1 zariadenie (obsahuje Word, Excel, Powerpoint, Skype a 1 TB cloudového úložiska) a prístup k predplatnému obsahu Refresher.sk s balíkom Štandard. Novou štandardnou aplikáciou pri O2 Smart paušáloch bude Pokec. Nové aplikácie budú k Smart paušálom zaradené od 10. novembra.

Ďalšie články k operátorom:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom