O2 dnes predstavilo vianočnú ponuku v roku 2022. Každý zákazník získa 7. novembra 2022 do O2 aplikácie vianočný kupón, ktorý môže využiť ako zľavu až do výšky 276 eur na kúpu vybraného zariadenia. Zákazník dostane kupón za každý z aktivovaných programov, ktoré v O2 využíva a získa tak atraktívne zľavy na vybrané smartfóny, televízor alebo robotický vysávač.

Okrem toho sa do predaja dostane nový model slúchadiel O2 pods za špeciálnu vianočnú cenu 19 eur. Počas Vianoc je tiež možné získať jeden z O2 SMART Paušálov alebo internet za zníženú cenu.

Hodnota kupónu závisí od zvoleného zariadenia

Každý zákazník, ktorý má v O2 aktivovaný fakturovaný program, predplatenú kartu alebo internet, získa 7. novembra 2022 do O2 aplikácie vianočný kupón, ktorý si môže premeniť na zľavu vo výške od 30 až do 276 eur v závislosti od zariadenia, ktoré si chce kúpiť. Takýto kupón získa zákazník za každý z aktivovaných programov, ktoré využíva.

Zľavu v príslušnej hodnote si môžeš uplatniť na smartfóny Samsung Galaxy Z Flip4, Xiaomi 12 Lite 5G, Motorola Edge 30 Neo 5G, vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro alebo televízor Samsung TV 55″ Crystal UHD.

Miernym prekvapením sú nové slúchadlá O2 pods, ktoré ponúknu hlasového asistenta, bezdrôtové nabíjanie, dotykové ovládanie, automatické spárovanie s dosahom 10 metrov a výdrž batérie 4 hodiny. Kategórii bezdrôtových slúchadiel rozhodne dominovať nebudú, no O2 ich v rámci vianočnej akcie ponúka za lákavé peniaze. Ich bežná cena je 49 eur, no po uplatnení zľavového kupónu ich vieš dostať za 19 eur.

Kto a ako získa zľavový kupón?

Zákazník nájde zľavový kupón v O2 aplikácii, kde sa mu zobrazí ako O2 príbeh. Po potvrdení tlačidla „Zobraziť zľavový kód“ sa vygeneruje kupón s unikátnym kódom, ktorý zostane uložený v O2 aplikácii v sekcii Kupóny. Kupón si môže zákazník uplatniť na predajni alebo v e-shope. Na jedno zariadenie sa dá uplatniť jeden kupón. Zľavový kupón sa bude dať použiť do 30. januára 2023,“ píše operátor. Daj si teda pozor na to, aby ti zľavový kupón nevypršal.

Ak si nový zákazník, určite by ťa mala zaujať ponuka Vyšší za cenu nižšieho. V prípade, že budeš mať pri prenose čísla záujem o Modrý O2 SMART Paušál, O2 ti ponúkne v cene Modrého Strieborný O2 SMART Paušál so všetkými jeho výhodami, teda s výrazne väčším balíkom dát a jednou prémiovou aplikáciou v cene.

V prípade Zlatého O2 SMART Paušálu tak môžeš získať v tej istej cene výhody už dátovo neobmedzeného Titánového O2 SMART Paušálu. Zákazník si môže zvoliť ktorýkoľvek z ponuky O2 SMART Paušálov okrem Bieleho, pričom zvýhodnenú cenu získava až na 24 mesiacov.

Podobná akcia sa vzťahuje aj pre internetové balíčky na doma. „Zákazníkovi po úspešnom zriadení vybranej služby domáceho internetu a prenesení prvých megabajtov aktivuje O2 zľavu z mesačného poplatku vo výške 5 eur na alikvotné obdobie a ďalších 12 zúčtovacích období. Zákazník získa takúto formu zľavy na ktorýkoľvek z ponuky programov služby okrem Bieleho a Modrého Internetu na doma,“ vysvetľuje O2 v tlačovej správe.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú