Ak si fanúšikom výkonných smartfónov a predovšetkým mobilných hier, tak si si určite všimol, že do popredia sa čoraz častejšie dostávajú práve herné smartfóny. S tými sa v poslednej dobe ako keby roztrhlo vrece a máme tu hneď viacero kúskov, ktoré stoja za spomenutie. Medzi tie najznámejšie zaraďujeme napríklad Razer Phone a Xiaomi Black Shark, ktorý mimochodom momentálne testujeme v našej redakcii. Do tretice týchto smartfónov bez pochýb patrí aj najnovší model Nubia Red Magic.

Poriadny výkon, cena strednej triedy

Herný smartfón sa od toho klasického odlišuje viacerými bodmi. Ide napríklad o vylepšenia v rámci obnovovacej frekvencie, skvelé spracovanie chladenia, kvalitnejší zvuk, dizajn či celkovo vyšší výkon. Všetkými spomenutými parametrami disponuje aj Nubia Red Magic. Ten momentálne prichádza v globálnej verzii s pamäťovou konfiguráciou 8 GB + 128 GB za cenu, ktorá spomedzi herných smartfónov predstavuje vôbec najnižšiu. Dizajnovo, no predovšetkým výkonovo nadupaný kúsok môže byť po uplatnení nášho exkluzívneho kupónu tvoj len za 334 €.

Kúpiť hernú pecku Nubia Red Magic za úžasných 334 €
Doručenie bez colných poplatkov cez EU Priority Line

V tejto cene je dostupných len prvých 5 kusov, tak sa s kúpou radšej ponáhľaj, lebo je možné, že ti ho niekto vyfúkne. V košíku sa oplatí priplatiť si menej ako 5 € za dopravu EU Priority Line, ktorá ti zariadenie doručí bez ďalších (colných) poplatkov.

Špičkový dizajn, ktorý sa ukrýva v tenkom tele

Smartfón zaujme hneď pri prvom pohľade vďaka veľmi elegantnému dizajnu, tenkému telu z odolného hliníka či RGB osvetleniu. To obsahuje až vyše 16 miliónov farieb, AI svetelné efekty, ale aj možnosť ovládania RGB svetiel na základe hudby. Displej zariadenia ponúka 6 palcov pri rozlíšení FullHD+ a pomere strán 18:9. Kontrast obrazovky dosahuje hodnotu 1500:1

Bočná strana obsahuje tlačidlo, vďaka ktorému môžeš odmietnuť všetky prichádzajúce hovory, správy a upozornenia, ktoré ťa tak nebudú rušiť pri hraní tvojej obľúbenej hry. To však zďaleka nie je všetko, čo zázračné červené tlačidlo dokáže. Hlavnou funkciou je totiž pretaktovanie procesora, ktorý bude ešte rýchlejší. Zahanbiť sa nenechala ani zadná strana, ktorá disponuje 174 stupňovým diamantovým výrezom, ktorý dodáva celému smartfónu špičkový dizajn.

Stvorený pre hráčov

Viacerí určite očakávali Snapdragon 845, no vzhľadom na cenovo výhodné zariadenie určite postačí aj minuloročný 8-jadrový TOP procesor Snapdragon 835. Ten dopĺňa 8 GB RAM a režim GameBoost, ktorý sa postará o maximálny výkon a vyššiu frekvenciu snímok. Celkovo je sľúbený lepší zážitok z hrania hier, rýchlejšie spúšťanie aplikácií a reálnejší dynamický obraz. Za zmienku stojí aj fotoaparát s rozlíšením 24 MPx a svetelnosťou f/1,7. Selfie kamera je vybavená 8 MPx rozlíšením so svetelnosťou f/2,0.

Špeciálnym kúskom je predovšetkým unikátny systém vzduchového chladenia pre maximálne herné nasadenie. Veľkým strašiakom nielen herných smartfónov, ale celkovo herných zariadení, je výdrž batérie. V tomto prípade sa o to postará 3800 mAh batéria s technológiou NeoPower 3.0, vďaka ktorej sa môžeš tešiť na dlhé hranie bez nutnosti nabíjania. Výrobca sľubuje až 7 dlhých hodín hrania bez nutnosti nabíjačky. Samozrejmosťou je však aj rýchle nabíjanie a USB-C konektor. Perfektnou správou je aj podpora kompletných LTE frekvencií na Slovensku aj v Česku, vrátane 800 MHz. Okrem hrania si tak na tomto smartfóne užiješ aj rýchly internet.

Nový dynamický zážitok z priestorového zvuku s jasnými basami má na starosti inteligentný zosilňovač DTS Sound + SmartPA. V neposlednom rade sa dočkáš aj kompletného pokrytia siete a technológie dvojitej antény.

Finálna cena s dopravou po aplikovaní kupónu:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú