Jedny z najlepších zážitkov z riadení vozidiel vo videohrách sú práve v strielačkách. Nový trailer na Tom Clancy Ghost Recon: Breakpoint ukazuje, že nebude výnimkou.

Ak sa čo len trochu orientuješ vo videohrách, určite poznáš sériu Tom Clancy a pravdepodobne si už počul aj o novom počine spoločnosti Ubisoft z tejto série, Ghost Recon: Breakpoint. Po pozretí nového traileru je jasné, že nevybočí z radu skvelých titulov a bude plná plíženia, streľania a kradnutia rôznych vozidiel, píše portál Jalopnik.

Vyzerá to, že v Breakpoint bude niekoľko typov off-road vozidiel, ktoré môžeš počas strhujúcej kampane použiť.  Už sme si dávno zvykli, že bežné strielačky nie sú postavené len na základných princípoch „bež“, „skry sa“, „hľadaj“ a „strieľaj“, ale celý rad špeciálnych vozidiel a možnosti ich riadenia prinášajú do týchto hier úplne nový rozmer.

Tak ako v sériách Halo a Far Cry, kde je riadenie vozidiel veľmi podstatnou a neoddeliteľnou časťou hry, sa bude pravdepodobne vyvíjať aj Breakpoint a poskytne hráčom skvelý zážitok.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom