banner-honor-6plus
Čínska spoločnosť LeTV je jedna z najambicióznejších spoločností na trhu. Túto skutočnosť dokazuje aj tento rok svojimi tromi vydarenými modelmi. Recenziu na model LeTV One si môžete prečítať aj na našej stránke.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

3 novinky, ktoré LeTV uviedlo tento rok, skrývali pod kapotou 2 druhy procesorov. Model LeTV One je poháňaný procesorom MediaTek Helio X10. Výkonnejšia dvojica LeTV One Pro a Max v sebe skrýva procesor Qualcomm Snapdragon 810. Spoločnosť už ale plánuje novú generáciu, ktorá by mala opäť priniesť špičkový hardvér. Najpravdepodobnejším scenárom je použitie procesoru od spoločnosti Qualcomm, Snapdragon 820, ktorý by mal vylepšiť reputáciu problémami zmietanej 810-ky.

Letv-snapdragon-820

Snapdragon 820 prichádza so 64-bitovou architektúrou s jadrami Kryo a novým grafickým akcelerátorom Adreno 530, ktorý je až o 40 % výkonnejší ako predchodca, no energetická náročnosť bola znížená. Podporu získala aj virtuálna realita. Na nové smartfóny od LeTV sa veľmi tešíme, nakoľko už tohtoročné modely v nás zanechali výborné dojmy.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú