banner-le-max-2
Nie je tomu tak dávno, čo spoločnosť LeEco predstavila 3 smartfóny počas jediného dňa. Na tejto akcii sme sa dočkali aj zariadenia s názvom LeEco Le Max 2, ktorý sa stal novou vlajkovou loďou tejto čínskej spoločnosti. Po dvoch mesiacoch od jeho predstavenia nás však už čoskoro čaká odhalenie nového a ešte výkonnejšieho prístroja.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tento týždeň sme mohli byť svedkami únikov o viacerých smartfónoch, ktoré by mali prísť s novou verziou procesora od spoločnosti Qualcomm. Snapdragon 821, čo je označenie pretaktovanej verzie 820-tky, by sa mal nachádzať v novinkách od spoločností Oppo, Xiaomi a LeEco. Vyzerá to však tak, že posledná menovaná spoločnosť zrejme vyhrala súboj o to, kto bude mať tú česť predstaviť prvé zariadenie s týmto 4-jadrovým Kryo pocesorom. Bolo by to druhýkrát po sebe, čo by spoločnosť LeEco dostala príležitosť na predstavenie prvého smartfónu s integráciou novej verzie procesora od amerického Qualcommu. Novinkou v pomyselnej stajni zariadení od LeEco však má byť aj duálny fotoaparát. Okrem týchto veľmi vítaných špecifikácii sa oproti predchodcom očakáva aj vylepšený dizajn. Okrem predstavenia tohto monštra, ktoré už stihlo prejsť aj benchmarkom Antutu, by sme sa mali dočkať aj zariadenia strednej triedy.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


novy-leeco-fon-29jun

Samotný teaser, bohužiaľ, neukazuje dizajn novinky a nenájdeme na ňom ani žiadne časti tohto smartfónu. Hlavným lákadlom sa tak javí číslica 4, ktorá značí, koľko dní nám zostáva do oficiálneho momentu, keď bude toto zariadenie odhalené. Na jednom z teaserov si môžeme všimnúť aj terč, ktorý sa ukrýva v strede čísla 6 a spoločnosť ním chce zrejme upozorniť na kvalitu použitého fotoaparátu. Poslednou zaujímavosťou je hudobná vizualizácia úplne na spodku pútača, čo by mohlo znamenať, že novinka bude disponovať veľmi kvalitným zvukovým výstupom. Všetky ďalšie detaily sa však dozvieme už 29. júna.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom