Xiaomi sa má stať údajne prvým výrobcom, ktorý použije nový Snapdragon 821

Teraz čítate
Xiaomi sa má stať údajne prvým výrobcom, ktorý použije nový Snapdragon 821

banner-mi5-proInovácie a ponúkanie tých najlepších komponentov na trhu symbolizuje tohto čínskeho giganta takmer už od jeho vzniku. Výnimkou nie je ani tento rok a po úspešnom vlajkovom modeli Mi5 sa výrobca zameriava na nové high-end smartfóny, ktoré prijme do svojich radov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smelé vyhlásenia Xiaomi zo sociálnej sieti informujú o tom, že ponúknu ako prví úplne nový top procesor Snapdragon 821. Dôveryhodný analytik taktiež poznamenal, že týmto smartfónom sa má stať Xiaomi Mi Note 2, ktorý by mohol byť svetu predstavený v nasledujúcich mesiacoch či týždňoch. Toto konštatovanie od Xiaomi sa však prieči s ďalším ambicióznym čínskym výrobcom, ktorým je LeEco. LeEco už 29. júna predstaví nový smartfón, o ktorom sa špekuluje, že ponúkne práve nový procesor z dielne Qualcommu.

Xiaomi Mi5 Pro 4GB/128GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

da7998b0-3914-11e6-8662-4da48a9957f2


Súboje popredných výrobcov o dosiahnutie prvenstiev v rôznych oblastiach sú vždy vodou na mlyn pre koncových zákazníkov, ktorí majú na výber z väčšieho množstva nadupaných produktov. Potvrdenie, no ani vyvrátenie týchto dohadov sme nedostali ani od Xiaomi a ani od amerického Qualcommu. Nepochybujeme, že ďalšie dohady na seba nebudú dlho čakať a možno sa dočkáme aj oficiálneho potvrdenia týchto informácií.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.