Pripravované LeEco X720 so Snapdragonom 821 zaznamenalo v Antutu skóre cez 154 tisíc bodov

banner-le-max-2

Predbiehanie popredných čínskych výrobcov v tom, kto predstaví ten najbrutálnejší smartfón na trhu, je radosť sledovať a vždy s nervozitou čakáme na tie najčerstvejšie informácie. Najaktívnejším je LeEco, ktoré nás pravidelne zásobuje novými informáciami o pripravovanej vlajkovej lodi, ktorá ponesie označenie X720.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvou veľkou novinkou nachádzajúceho smartfónu od LeEco sa má stať procesor Snapdragon 821 (kódové označenie 8996Pro), ktorý nadviaže na úspechy parádneho Snapdragonu 820. Najväčšia zmena sa dotkne frekvencie jadier, ktoré vystúpia až na hodnotu 2.5 GHz. Podľa screenshotu z Antutu môžeme ďalej zistiť, že novinka prinesie displej s neznámou uhlopriečkou, no s tradičným FullHD rozlíšením. Vyššie spomenutý procesor doplní dvojica na čele so 4 GB RAM pamäťou a 32 GB úložiskom. Operačným systémom sa stane Android 6.0.1 Marshmallow s nadstavbou eUI. Fotografie bude možné vytvárať v 16 MPx rozlíšení, respektíve selfie fotografie ponúknu 8 MPx rozlíšenie.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


le720-leeco-sd821

K dispozícii máme aj výsledok kompletného testu v Antutu, ktorý potvrdil brutálne vlastnosti smartfónu! Výsledok? 154 272 bodov, čo radí model X720 na absolútnu špičku medzi svetovými smartfónmi. Trochu diskutabilný je však fotoaparát a dokonca aj kapacita RAM pamäte. Nakoľko vlajková loď Le Max 2 disponuje 21 MPx snímačom a 6 GB RAM pamäťou, dúfali sme, že pripravovaná novinka minimálne vyrovná tieto špecifikácie a zmena nastane len v použitom procesore. Každopádne, aj vyššie vymenované vlastnosti patria medzi to najlepšie na aktuálnom trhu.

lex720-leeco
Iskierku nádeje pre väčšie zmeny vo výbave vykresali informácie spred niekoľkých dní, ktoré oznamovali, že prichádzajúci smartfón od LeEco ponúkne ohromnú, 8 GB operačnú pamäť RAM a predstavenie prebehne už 29. júna. Je teda veľmi ťažké zhodnotiť, či sa jedná o pravdivé informácie, no jedno je isté. O novom LeEco smartfóne sa bude hovoriť na globálnych trhoch a ak sa predpovede s 8 GB RAM-kou naplnia, tento mladý čínsky výrobca zožne jednoznačný úspech a získa si rešpekt gigantov po celom svete.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]