banner-le-max-2
LeEco je mladý, no zároveň veľmi ambiciózny čínsky výrobca smartfónov, ktorý sa snaží ostatných tromfnúť prvenstvami. Na svojom konte majú napríklad prvý smartfón so Snapdragonom 820 či jedny z prvých smartfónov bez 3,5 mm audio jacku. V rukáve však majú ďalšie eso.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Všetko to začalo v období, keď Asus ako prvý výrobca smartfónov na svete predstavil smartfón so 4 GB RAM pamäťou – Asus Zenfone 2. Od tej doby sa akoby roztrhlo vrece so smartfónmi s takto objemnou RAM pamäťou a za veľmi krátku dobu sa stala štandardom. Technologický svet ale neustále napreduje a onedlho sme boli svedkami prvého smartfónu s ešte vyššou kapacitou RAM pamäte, a to rovných 6 GB RAM. V súčasnosti už ani toto nie je ojedinelé a čoraz viac výrobcov začína používať takéto vysoké kapacity operačných pamätí. Ďalší „pokrok“ by mohlo priniesť práve čínske LeEco.

leeco-8gb-ram-fon-2

Nové farebné verzie budúcej vlajkovej lodi LeEco

Povráva sa, že vo vnútri ich fabriky sa pripravuje nová vlajková loď, ktorá by mala priniesť novší Qualcomm Snapdragon 821 procesor spolu s gigantickou operačnou pamäťou RAM s kapacitou až 8 GB! Podľa zdroja sa má jednať o novú verziu súčasného vlajkového modelu LeEco Le Max 2. Nové zariadenie od LeEco by malo priniesť aj perfektný fotografický výkon, keďže sa očakáva použite až 25 MPx snímača hneď nad snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Okrem toho sa na internete objavili aj prvé obrázky novinky, ktoré naznačujú zhodný dizajn s Le Max 2 a nové farebné prevedenia. Zdá sa, že okrem Meizu aj LeEco uvedie nový smartfón v červenej farbe. Ako už LeEco poznáme, aj v tomto prípade by mala byť cena smartfónu nastavená veľmi nízko, konkrétne na perfektných 405 €! A teraz prichádza otázka, je 8 GB RAM v smartfóne naozaj nevyhnutných? Nie je už 6 GB veľa?

Zdroj: Mydrivers.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom