Po globálnych úspechoch Squid Game a Red Notice sa rekordným úspechom konečne môže pochváliť aj niekto iný ako Netflix. Televízny hit sa totiž podarilo predstaviť aj streamovaciemu gigantovi Amazon Prime Video, ktorý divákov zaujal svojou fantasy novinkou Wheel of Time.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Seriál v rámci služby štartoval prvou trojicou epizód iba tento piatok, už teraz však spoločnosť hovorí o najlepšom seriálovom štarte roka.

Môžeme s istotou povedať, že Wheel of Time zaznamenal najlepší seriálový debut v tomto roku a zaradil sa do TOP 5 historicky najúspešnejších sérií služby Prime Video,“ povedala pre Deadline šéfka Amazon Studios, Jennifer Salke.

Salke síce nespresnila, aký počet divákov si Wheel of Time pozrelo, hovorí však o desiatkach miliónov domácností.

O seriáli sa navyše vo veľkom hovorí aj na sociálnych sieťach. Ako upozorňuje Comic Book, novinka je tu momentálne jasnou televíznou jednotkou a zároveň tiež najtrendovejším seriálom Amazonu na sociálnych sieťach v tomto roku.

Wheel of Time recenzia
TMDB

Bude pokračovať

Fantasy seriál v hlavnej úlohe so sympatickou Britkou Rosamund Pike je inšpirovaný rovnomennou knižnou predlohou Wheel of Time, ktorá patrí k svetovým bestsellerom a séria zatiaľ dokázala predať viac ako 90 miliónov kópií.

Seriál sleduje čarodejníčku Moiraine, členku obávanej magickej skupiny Aes Sedai, ktorá zachraňuje päticu mladých hrdinov pred masakrom a vedie ich v boji proti starodávnemu zlu. Moiraine verí, že jeden z jej nasledovníkov je prevteleným mocným bojovníkom schopným zachrániť alebo zničiť svet.

Ešte pred premiérou prvej série Amazon potvrdil práce na pokračovaní. Risk sa v tomto prípade spoločnosti vyplatil a druhú sériu Wheel of Time by sme mohli vidieť už na konci budúceho roka, prípadne na jar 2023.

Prvé tri epizódy sme si počas víkendu pozreli aj my a Amazon v prípade Wheel of Time skutočne predstavil niečo špeciálne. Dejové zasadenie aj epická výprava sú zvládnuté na jednotku, kritický nedostatok mu však odpustiť nevieme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP