banner-letv-le-1S
O novom procesore MediaTek Helio X20 sa toho začiatkom roka hovorí vskutku dosť. Niektoré zdroje sa vyjadrujú, že tento procesor by mohol byť najvýkonnejším srdom zariadení v roku 2016, iné zase tvrdia, že sa prehrieva, resp. nedostatočne chladí. Táto správa by mohla výrobcov smartfónov od použitia novinky z dielne MTK odradiť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nie je žiadnym tajomstvom, že napriek všetkým informáciám o procesore sa ho budú snažiť pre svoje zariadenia získať viaceré spoločnosti. Podľa posledných správ z Číny má LeEco (LeTV) ambíciu predstaviť neskôr tohto roku svoju novú vlajkovú, ktorú bude poháňať práve procesor Helio X20. Uvidíme, čo toto spojenie prinesie. Netreba zabúdať, že spoločnosť LeEco (LeTV) ako prvá predstavila smartfón s najvýkonnejším mobilným procesorom súčasnosti Snapdragonom 820, LeTV Le Max Pro.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


LeEco-Le-2-renders-leak_4
Nie sú to len slová, ktoré sa dostali na verejnosť, ale taktiež rendre. Podľa môjho názoru vyzerajú dosť optimisticky … Krásne zoablené rohy, takmer žiadne rámiky okolo displeja. Ak sa ich podarí dodržať aspoň na 50%, myslím, že by sme mohli byť spokojní. Presvedčte sa sami:

Ďalej bol spomenutý displej o veľkosti 5,5″, skener odtlačkov prstov a technológia rýchleho nabíjania. Dizajn telefónov LeEco je celkom rozpoznateľný, čo je ťažké dosiahnuť s hŕstkou smartfónov a stále neskopletizovaným jedným rokom pôsobenia na trhu mobilných zariadení. Ak sa vrátime k uniknutým renderom (mohol by to byť Le Max 2?), tak nemá zmysel očakávať novinku so zatajeným dychom. K predstaveniu sa dostaneme určite až o pár mesiacov.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP