Čínska spoločnosť Elephone, ktorá sa snaží presadiť aj na trhoch mimo domovskej Číny, ukázala prvotné informácie o novej vlajkovej lodi. Elephone je v týchto dňoch na vrchu svojej popularity po tom, ako predstavil nový model Elephone P7000, ktorý si získal srdcia mnohých používateľov a aj my sme vám priniesli podrobnejší článok o tejto novinke.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Pri udalosti, ktorá sa konala v Hong Kongu, kde spoločnosť priblížila verejnosti nové funkcie a prednosti modelov P7000 a G9 sa objavil plagát, na ktorom vidno práve zmienenú novinku. Z plagátu sa dozvedáme aj prvé špecifikácie, ktoré naznačujú 2K displej pravdepodobne postavený na technológii IPS, 4 GB operačnej pamäte RAM a snímač odtlačkov prstov.

elephone-2k-phone

O výpočtový výkon sa pravdepodobne bude starať procesor od spoločnosti Intel. Asi najzaujímavejšou novinkou je operačný systém, ktorý predstavuje Android 5.0 spolu s Windowsom 10. Nevedno zatiaľ, či sa bude jednať o dva totožné modely s rozdielnym operačným systémom alebo spoločnosť zvolí tzv. Dual Boot, čo znamená, že používateľ si môže vybrať, ktorý systém bude používať. Na zadnej strane sa bude nachádzať fotoaparát od Sony, konkrétne snímač IMX 230 s 21 MPx senzorom.

Obrázky nám naznačujú prémiové materiály s unibody konštrukciou a bezrámikový displej podobný pripravovaným novinkám od spoločností OPPO alebo ZTE. Informácie o predstavení a dostupnosti zatiaľ neboli zverejnené, no malo by sa tak stať v čo najbližšej dobe.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú