Po dlhšej dobe čakania aj čínska spoločnosť Elephone prispela do rodiny vlajkových lodí pre rok 2015. Už dlhšiu dobu sme boli informovaný z oficiálnych stránok o príchode nového zariadenia, ktoré sa stane opäť stane stelesnením dizajnu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Pre pripomenutie, Elephone P7000 je vlajkovou loďou, ktorá by mala cieľ konkurovať zariadeniam ako JiaYu S3, iOcean MT6752 či Meizu M1 Note. Medzi základné špecifikácie patrí 64-bitový chipset MediaTek MT6752, 3 GB RAM, nechýba integrovaná čítačka odtlačkov prstov na zadnej strane, LTE, Android 5.0 lollipop a ani 5,5-palcový displej s jemným FullHD rozlíšením.

Vlajkovej lodi nechýba ani kvalitná multimediálna podpora. Elephone na zadnú stranu P7000 osadilo 13-megapixelový Sony IMX214 snímač, 5 megapixelovú selfie kameru na prednú stranu a pod zadným krytom sa nachádza batéria o skvelej kapacite 3450 mAh. Všetky tieto komponenty sa zmestili do štýlového, luxusného zliatinového tela a cenovka skutočne luxusná nie je. Cena sa zastavila na neuveriteľných 210 €! Nový Elephone P7000 si môžete zakúpiť u nášho partnera Coolicool.com.

Mali by ste záujem o tento nedostupný kúsok?

Zdroj: GizChina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú