Valve sa v posledných dňoch akosi rozbehlo. Na nedávnej konferencii The International 2019 ohlásilo rozšírenie pre ich legendárnu MOBA záležitosť Dota 2 s názvom The Outlanders, no fanúšikovia majú pocit, že Valve ohlásilo samostatné pokračovanie Dota 3.

Rozšírenie malo prvotne pozostávať len z prídavku dvoch nových postáv, a to Void Spirit a Beatrix Snapfire. Keď sa však komunita na Twitteri dostala k bližším informáciám a podrobnejším popisom The Outlanders, začali toto rozšírenie automaticky považovať za tretiu Dotu.

Okrem dvoch nových postáv sa dočkáš novinky takzvaných Outposts. Tie svojou podstatou zmenia hrateľnosť vo veľkej miere, keďže ako neutrálne budovy na mape ti môžu v krátkom časovom intervale poskytnúť veľké množstvo skúsenosti. Po získaní tohto bodu na mape tímom budeš môcť vylepšovať svoje skúsenosti po dobu 5 minút.

Druhou veľkou novinkou bude dostupnosť kuriérov pre všetkých hráčov zdarma, levelovať budú spoločne s tvojim hrdinom a na vyšších leveloch budú môcť dokonca používať aj predmety. Maximálny level hrdinov sa zvýšil na 30. úroveň a po dosiahnutí tejto úrovne sa ti otvorí celý strom schopností.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Aký je 108 MPx fotoaparát v realite? Väčší marketing ako reálny úspech

Neutrálne stanovištia budú vďaka tomuto rozšíreniu poskytovať veci, ktoré nebudeš môcť predať, avšak hráči v tíme si ich budú môcť posúvať medzi sebou. Týchto predmetov by malo byť až 62. Zmenilo sa takisto aj rozloženie celej mapy. Zmien je neúrekom a ak máš záujem, môžeš si ich pozrieť všetky na tomto linku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom