banner-pro-5
Národné kongresové centrum v Pekingu sa stane 6. apríla dejiskom oficiálneho predstavenia nového smartfónu od Meizu, Meizu M3 Note. Novinka bude opäť silným hráčom v strednej triede. Do predstavenia nám teda ešte ostávajú 3 dni, no verejnosť už pozná kompletné vlastnosti.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nové detaily o Meizu M3 Note prezrádzajú, že smartfón príde s nádherným dizajnom a kovovou konštrukciou. Po polykarbonátovom vyhotovení predchodcu sa Meizu rozhodlo vniesť aj do tejto oblasti závan luxusných materiálov. Predná strana ponúkne tradičný 5,5-palcový FullHD displej, pod ktorým sa umiestni hardvérové domovské tlačidlo s integráciou snímača odtlačkov prstov. Výkon zabezpečí procesor MediaTek Helio P10 s grafickou jednotkou Mali-T860. Meizu M3 Note príde taktiež v 2 verziách, s 2 GB RAM a 16 GB vnútornou pamäťou, respektíve s väčšou 3 GB RAM pamäťou a 32 GB úložiskom.

Meizu M2 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-m3-note-teaser
Na zadnej strane si svoje miesto nájde 13 MPx fotoaparát a selfie nadšenci využijú možnosti 5 MPx snímača vpredu. Smartfón bude napájať 3500 mAh batéria, ktorá má ponúknuť revolučnú technológiu tužkových AA batérií. FlymeOS so starším Androidom 5.1 Lollipop taktiež nesmú chýbať. Meizu nezabudlo ani na DualSIM funkcionalitu. Informácie o cene 203 €, ktoré nás zasiahli v piatok, sa zdajú byť našťastie nepravdivé. Najnovší teaser odhaľuje, že cena Meizu M3 Note bude oveľa príjemnejšia a očakávať môžeme čiastku okolo 149 € za základnú verziu.

meizu-m3-note-teaser(1)

Zdroj: News.mydrivers.com (2)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP