banner-pro-5
Na 6. apríla je naplánované oficiálne predstavenie mid-range smartfónu Meizu M3 Note, ktorý sa bude snažiť pokračovať v úspešnej „rodinnej“ tradícii. Čím bližšie sme k predstaveniu, tým častejšie začínajú internetom kolovať rôzne fotografie s dizajnom pripravovaného smartfónu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovšie správny hovoria o tom, že 6. apríl bude deň predstavenia Meizu M3 Note, no vzápätí sa má konať ďalšia konferencia, presnejšie 12. apríla, na ktorej bude predstavená jedna z vlajkových lodí. Očakávať teda môžeme až dva Meizu smartfóny behom jedného týždňa. 12. apríla by sme sa mali dočkať buď Meizu MX6, alebo phabletu Meizu Pro 6. Obrázok, ktorý dnes unikol, predvádza prichádzajúce smartfóny od Meizu v plnej paráde. Vpravo je pravdepodobne Meizu M3 Note, zatiaľ čo vľavo sa nachádza Meizu Pro 6, no vôbec nevylučujeme, že je to Meizu MX6. Ak sa pozrieme na dizajn, MX6, prípadne Pro 6 pravdepodobne prinesie nový dizajn zadnej strany s novým vyhotovením antén.

MEIZU Metal môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Meizu-PRO-6-and-M3-Note-leak_1

Teaseru, ktorý sa k nám dnes taktiež dostal, dominuje nápis „Meet mBattery“. Spoločnosť teda jasne dáva najavo, že v ich pripravovanom zariadení zohrala veľkú rolu samotná batéria a jej výdrž. Meizu M3 Note by malo ponúknuť revolučné riešenie napájania v podobe tužkových batérií AA, z ktorých každá ponúka iný farebný odtieň. Samozrejme, viac detailov o tejto technológii sa dozvieme 6. apríla. Zatiaľ však vieme, že M3 Note príde s 5,5-palcovým FullHD displejom, procesorom Helio P10, 2 / 3 GB RAM pamäťou, 16 / 32 GB úložiskom, 13 MPx fotoaparátom, Androidom 5.1 Lollipop, ktorý doplní nadstavba FlymeOS a samozrejme aj s DualSIM a 4G podporou. Odhadovaná cena je 203 €, čo je však podľa nás mierne vysoká čiastka a pravdepodobne sa jedná o nepravdivú informáciu.

meizu-m3-note-mbattery-price

Zdroj: Androidheadlines.com, Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP