Pre ľudí, ktorých už nebaví predinštalované prostredie Androidu, existuje jednoduché riešenie. V Obchode Play sú k dispozícii viaceré launchery, ktoré dokážu prostredie v smartfóne premeniť na nepoznanie. Je ich naozaj veľa, ale jasným favoritom medzi nimi je Nova Launcher. Jeho platená verzia je teraz dočasne dostupná len za 59 centov, informuje Android Police.

Množstvo vylepšení a možností vzhľadu prostredia jej prinieslo zaslúženú popularitu a s viac ako 50 miliónmi stiahnutí je tak Nova Launcher nepochybne najobľúbenejšou aplikáciou vo svojej kategórii. Umožňuje úplne zmeniť vzhľad prostredia nastavením mriežky, rozloženia a tvaru ikon, vybrať si z tisícov možností vzhľadu ikon, alebo nastaviť tmavý režim podľa toho, či je deň alebo noc.

Obchod Play

Vývojári Novy zo spoločnosti TeslaCoil Software kvôli úspechu ich výtvoru nespia na vavrínoch, ale vymýšľajú a pridávajú vždy nové vylepšenia. V najnovšej verzii priniesli niekoľko užitočných zmien, napríklad tmavý režim aj pre kartu noviniek Google Discover alebo počítadlo notifikácii pre aplikácie. Ak totiž nemáš platenú Prime verziu, neuvidíš pri ikonke aplikácie počet notifikácií. Je však otázne či sa kvôli tejto funkcii oplatí kupovať si celú prémiovú verziu aplikácie za vyše päť eur, hlavne ak je k dispozícii takmer identická verzia Nova Launcher, ktorá ťa bude stáť len čas potrebný na stiahnutie a niečo vyše 8 MB úložného priestoru.

V Obchode Play je teraz takmer 90 percentná zľava na prémiovú verziu Nova Launcher Prime. Obchod Play

Zimné zľavy však zvyknú vyriešiť niektoré dilemy za nás, a tak sa aj vývojári spoločnosti rozhodli trochu pomôcť biznisu a aplikáciu na Obchode Play ponúkajú s takmer 90 % zľavou. Za normálnych okolností si si prémiovú verziu mohol stiahnuť za 5,25 €, teraz ťa vyjde necelých 60 centov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom