Prvá generácia bezdrôtových slúchadiel AirPods od Apple bola predstavená ešte v roku 2016. Prišli ako doplnkové príslušenstvo k novému iPhone 7, ktorý už po novom neobsahoval 3,5 mm audio jack.

O príchode novej generácie slúchadiel AirPods sa toho už nahovorilo habadej. Avšak úplne oprávnene, nakoľko súčasná generácia je už takmer 3 roky stará a tak nie jeden používateľ by rád videl nového nástupcu. Ako informoval web PhoneArena, vyzerá to tak, že momentálne sme k tomu oveľa bližšie ako sa zdá, hoc to nemusí byť presne to, čo by si väčšina z nás predstavovala.

Možno už tento mesiac

Nie je žiadnym tajomstvom, že 25. marca spoločnosť Apple organizuje konferenciu, na ktorej budú predstavené rôzne novinky. Aj keď je to udalosť zameraná viac na softvérové riešenia, predpokladá sa aj predstavenie nových slúchadiel AirPods. Tvrdenie je založené na informácii od istého zdroja z Ázie, ktorý nechcel byť bližšie menovaný. Má vraj mať kontakty priamo s dodávateľmi a tí mu potvrdili, že životný cyklus súčasných slúchadiel AirPods končí 28. marca. To je len deň predtým, než má byť plánovaný začiatok predaja novej generácie. Zdroj poskytol aj screenshot obrazovky, ktorého pravosť však nejde overiť, nakoľko spoločnosť Apple nič podobné doposiaľ neuviedla.

Prečítaj si tiež
Geniálny nápad ako nestratiť Apple AirPods. Žena z nich spravila náušnice

V prípade slúchadiel však kolujú dve rôzne verzie. Tá prvá prijateľnejšia hovorí o tom, že spoločnosť Apple prinesie úplne nový model. Druhá verzia však hovorí o tom, že bude predstavené len nové púzdro pre slúchadlá. Predávať sa bude so súčasnými slúchadlami a bez nejakej výraznejšej zmeny. Od novej generácie sa pritom očakáva výrazne lepší zvuk, odolnosť proti vode a vylepšeným lakovaním, ktoré by znížilo klzkosť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom