Mať svoj vlastný biznis je snom zrejme každého z nás. Je však ťažké nájsť niečo, v čom by sa dalo preraziť a vynášalo by nám slušné zisky. To však dáva priestor rôznym bláznivým nápadom, ktoré by v opačnej situácii zrejme neexistovali. 

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

V nedávnom článku sme sa venovali prípadu, kde sme rozoberali stratu slúchadiel AirPods a aké sú možnosti ich opätovného nájdenia. Znalci bezpečnosti mi však dajú za pravdu, že najlepšia je v tomto prípade prevencia, čo si zrejme povedala aj mladá slečna Gabrielle Reilly (22) zo štátu Virgínia. S jej riešením dôjde k ich strate len ťažko, nakoľko z nich spravila náušnice a svoj návrh už aj začala predávať.

Nový módny hit na obzore?

Slúchadlá AirPods majú veľkosť približne 2,5 cm, takže stratiť ich nie je žiadny problém. Riešenie Airrings od Gabrielle to z časti eliminuje, no je vhodné hlavne pre ženy, pre ktoré je nosenie náušníc prirodzenejšie. Dokonca vytvorila aj vlastnú stránku, kde si tento vynález môžeš zakúpiť za 20 dolárov. Náušnice si môžeš ešte ďalej upraviť a zvoliť si napríklad ich dĺžku či farbu objímky. Svojim dielom sa pochválila aj vo videu, kde môžeš vidieť ako takto upravené slúchadlá vyzerajú.

Aj keď to možno na prvý pohľad pôsobí čudne, v konečnom dôsledku ide o veľmi praktické riešenie, ktoré sa môže stať aj novým módnym trendom (vzhľadom k tomu, čo všetko sa už považovalo za „in“). Má to však aj svoje nevýhody, nakoľko v prípade ich krádeže priamo z uší, si zlodej odnesie aj časť tvojho ucha podobne, ako Mike Tyson v pamätnom zápase s Evanderom Holyfield.

O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak