No.1 X2i: Odolnosť na prvom mieste s primeranou výbavou

banner-nexus-6p
Oblasť smartfónov s tou najlepšou odolnosťou je mnohokrát zanedbávaná. V poslednej dobe sa však tento trend mení a do skupiny výrobcov, ktorí sa pustili aj do týchto vôd sa zaradila aj spoločnosť No.1. Mnohí ju ale poznajú výrobou takmer dokonalých klonov zariadení známych značiek.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

No.1 X2i prichádza s odolnou konštrukciou, ktorá podľa výrobcov odolá škrabancom, prachu a nadmernému tlaku. Pri novinke sa nezabudlo ani na certifikáciu IP68, ktorá dodáva zariadeniu vode odolnosť. Celková hrúbka 14,7 mm a hmotnosť 238 g naozaj predpovedajú prežitie aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vnútro novinky tiež nie je najhoršie. Nájdeme tu 5,5-palcový HD displej, procesor MediaTek MT6735 so 4 jadrami na frekvencii 1,3 GHz. Sekunduje mu 2 GB pamäte RAM a 16 GB inertné úložisko.

no1x2i3 (Small)
Výrobca myslel aj na fotografov a pripravil pre nich 13 MPx zadný a 5 MPx predný selfie fotoaparát. Vo výbornom svetle by sa mohla ukázať vzhľadom k výbave batéria o kapacite 4500 mAh. No.1 X2i disponuje takmer najnovším Androidom 5.1 a samozrejme aj s podporou 4G (LTE) mobilného pripojenia.  Pravdepodobná cena novinky sa bude pohybovať okolo 187 €.

no.1 x2i (2) (Small)

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]