Niektorí používatelia smartfónu Galaxy Note 8 hlásia problémy, ktoré sa týkajú batérie. Podobný scenár ako v neslávne známom prípade Note 7 však nehrozí.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Dôvodom starostí niektorých používateľov Galaxy Note 8 je problém, ktorý neumožňuje opätovne zapnúť či nabiť zariadenie po úplnom vybití batérie. Majitelia na oficiálnom fóre Samsungu hlásia niekoľko prípadov, kedy ich smartfón po dosiahnutí 0 % a následnom vypnutí prestal reagovať na pokusy o nabitie a zapnutie. Úspech neprináša ani zmena nabíjacieho kábla či bezdrôtové nabíjanie.

samsung galaxy Note 8
Zobraziť celú galériu (1)
Kristián Hrušovský / FonTech

Samsung aj podľa reakcií oficiálnych moderátorov na fóre o probléme vie a prípady rieši jednotlivo. V diskusiách sa spomína oprava aj výmena celého zariadenia. Problém však zatiaľ nie je vážny, týka sa len niekoľkých majiteľov a zdá sa, že najmä v USA.

Nenechaj si ujsť
Samsung už pomaly pripravuje Galaxy Note 9. Toto sú prvé informácie ohľadom budúceho kráľa phabletov

Katastrofický scenár je ďaleko

Samsung Galaxy Note 8 je na trhu už niekoľko mesiacov a v prípade vážneho technického problému by sme už pravdepodobne počuli o viacerých prípadoch. Podobný scenár ako v neslávne známom prípade Note 7 tak (minimálne zatiaľ) nehrozí. Každopádne sa však jedná o nepríjemnosť pre dotknutých používateľov. Zaregistroval si podobný problém na svojom Galaxy Note 8?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]