Súčasná situácia v Samsungu je jasná – zatiaľ čo tohtoročné vlajkové modely sú už plne etablované na trhu, všetko sa pripravuje na príchod ich nasledovníkov. Horúcejšie to je samozrejme so smartfónom Galaxy S9, avšak hovorí sa už aj o rade Note. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Podľa čerstvých špekulácií, Samsung už začal pracovať na úvodnej fáze vývoja Galaxy Note 9. Zariadenie má niesť kódové označenie „Crown“, čím chce spoločnosť možno naznačiť svoju nadvládu v oblasti veľký smartfónov, respektíve phabletov. Na spomínaný názov si teda budeme dávať pozor aj pri prípadných testoch v benchmarkoch.

Samsung Galaxy Note 8

Na všetko je však zdá sa ešte čas. Prvý prototyp smartfónu má Samsung vyrobiť niekedy v úvode budúceho roka. Naznačuje to uniknuté vyjadrenie jedného z dodávateľov hardvéru, ktorý vyhlásil, že dodávky jednotlivých komponentov pre Note 9 začnú v prvom kvartáli 2018.

Ešte je priskoro

Oficiálne by sme sa Galaxy Note 9 mohli dočkať v závere leta. Skloňuje sa najmä obdobie v strede augusta, ale všetko sa môže odohrať aj o čosi skôr. V oblasti špecifikácií sa už teraz hovorí o displeji s veľkosťou 6,32 palcov, v ktorom sa má priamo nachádzať aj snímač odtlačkov prstov. To sú teda úvodné špekulácie v súvislosti s nástupcom tohtoročného modelu Galaxy Note 8, je však ešte priskoro na to, aby sme im mohli prideliť veľkú mieru dôvery.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
67%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]