Netflix sa rozhodol osloviť animátorov a filmových tvorcov po celom svete, aby vytvorili šialený seriál kombinujúci sci-fi, štipku hororu, komédie a anime. Na toto nové dielo spoločnosti teraz divákov lákajú prvé zábery v trailery, ktorý však nie je vhodný pre maloletých divákov rovnako ako samotný seriál. 

Hoci trailer na seriál kombinuje len rýchle zábery z vybraných scén, tak každý jednoznačne môže zhodnotiť, že pôjde o poriadne odlišný štýl krátkych filmov, v ktorých nájdeme naozaj všetko. Počas 18 častí sa divák stretne s rasizmom, vojnou, sci-fi príbehmi, sexy kyborgami, mimozemskými pavúkmi či démonmi z pekla bažiacimi po krvi.

Netflix ukáže divákom to, čo na jeho streame ešte nevideli

Svojim obsahom tak seriál Love, Death & Robots rozdelí divákov na dva tábory, a to tých, ktorí si ho zamilujú a tých, ktorí ho budú preklínať. V obsahu krátkych filmov nebudú chýbať žiadne filmové prvky. Využitý bol tiež 2D obraz, ale aj realistické 3D CGI technológie. To všetko bude dopĺňať cyber-punkový štýl plný poburujúcich scén, čo dokazuje aj ukážka v trailery. Zábery nie sú vhodné pre maloletých divákov.

Nenechaj si ujsť
Netflix prijal veľké množstvo nových prekladateľov. Budú sa starať o obsah, ktorý poteší aj Slovákov

Seriál jednoducho pokryje kompletný zoznam príbehov pre dospelých, ktorí sa na túto novinku môžu tešiť už od 15. marca. Zábery nevhodné pre mainstream budú odhaľovať rôzne desivé príbehy, ktoré sa budú predbiehať v provokácií divákov svojim spracovaním. Love, Death & Robots tak už teraz potvrdzuje, že bude extrémnym a poriadne intenzívnym seriálom, ktorí sa na streame len tak nevidí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom