Na skutočnosť animovanej podoby fantasy záležitosti upozornil špecifický NSFW web recapped.com. Ten so seriálovým Zaklínačom má už nejakú spoločnú minulosť a preto môžeš animák podľa knižnej predlohy považovať za takmer istú vec. 

Recapped tvrdí, že autori zháňali dabingových hercov pre animovaný titul už počas natáčania debutovej série Zaklínača, naplánovaného na december tohto roku. My môžeme iba predpokladať, v akej miere bude animák odklonený od fantasy seriálu, keďže pôjde o titul zasadený do rovnakého univerza ako príbeh s Geraltom.

Netflix chystá animovaného Zaklínača

Aby si nemal lovca odmien po určitej chvíli plné zuby a videl ho na každom kroku, vedľajší projekt Netflixu sa zameria na ostatné dôležité postavy, ako už asi vieš, nesmierne členeného univerza. My iba potvrdíme, že priestor na odbočky od pôvodnej dejovej linky tam rozhodne je a nevieme si predstaviť lepší spôsob ako rozvinúť príbeh vedľajších postáv ešte viac do hĺbky, než animovanou formou určenou pre dospelé publikum.

Nenechaj si ujsť
Toto je kompletný zoznam titulov na Netflixe so slovenskými titulkami

Takáto tvorba veľkému Netflixu rozhodne ide, pretože ak sa obhliadneš na minulé roky, tak Love, Death & Robots, Castlevania alebo nedávno potvrdený Cuphead ťa iba utvrdia v tom, že to streamovacia služba s animákmi myslí naozaj vážne.

Recapped funguje ako skvelý zdroj informácii, čo sa osvedčilo aj v minulosti. Ako prví poukázali na herecké obsadenie lovca odmien Geralta z Rivie (Henry Cavill) a tajomnej čarodejnice Yennefer (Anya Chalotra), čo v konečnom dôsledku činí z webu rešpektovaný zdroj, minimálne v oblasti netflixovského Zaklínača.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom