Tohtoročný mobilný kongres MWC 2017 sa nezadržateľne blíži a najznámejších výrobcovia smartfónov pomaly začínajú rozposielať pozvánky na svoje konferencie, kde predstavia najnovšie vlajkové lode. Chýbať, samozrejme, nebude ani japonské Sony. 

Sme si celkom istí, že skalní fanúšikovia spoločnosti Sony očakávajú predstavenie novej vlajkovej lode práve na MWC 2017. Sony už oznámilo, že svoju konferenciu uskutoční hneď v prvý deň tohto veľtrhu, teda 27. februára. Práve nedávno spomínaný smartfón Sony Yoshino bude zástupcom vlajkových modelov tohto výrobcu. V jeho výbave nemá chýbať najnovší Snapdragon 835 procesor, ale aj ultra jemný 4K displej. Sony však bude ďalšou obeťou monopolu juhokórejského Samsungu, ktorý si všetky kusy najnovších čipsetov drží zatiaľ len pre seba.

Sony Xperia Z5 Premium môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zdroj fotografie: Xperia Blog

Oficiálne sa nová vlajková loď od Sony začne predávať až niekedy v apríli, po predstavení Galaxy S8. Zdá sa však, že Sony si prichádzajúcu novinku zoberie so sebou aj na MWC 2017, kde bude odprezentovaná len vybraným hosťom, za zatvorenými dverami pred ostatnou verejnosťou. Okrem tajného predstavenia vlajkovej lode by sme sa mali dočkať predstavenia až štyroch ďalších smartfónov, ktoré v súčasnosti poznáme pod týmito kódovými označeniami: BlancBright, Keyaki, Hinoki a Mineo.

Nenechaj si ujsť
Sony to na MWC naplno rozbalí. Japonský gigant má predstaviť až päticu nových smartfónov

Sony Xperia Z5 Premium

zdroj fotografie: Sony

Vyzerá to tak, že kvôli Samsungu budú tento rok meškať iné kľúčové smartfóny od ostatných svetových výrobcov, ktoré budú vybavené Snapdragonom 835. Medzi nimi sa budú zrejme nachádzať LG G6, Xiaomi Mi6 a aj spomínaná vlajková loď od Sony.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom