Fanúšikovia akčných seriálov, v ktorých hlavnú úlohu hrajú drogoví magnáti, sa už iste nevedia dočkať 3. série seriálu Narcos. Pokračovanie je ale bližšie ako sme si mysleli a do ponuky služby Netflix sa kartel Cali vráti už začiatkom septembra.

V hlavných úlohách: Cali kartel

Po dvoch úspešných sériách plných neľútostného boja o vplyv v drogovej sfére bol „kráľ“ alias Pablo Emilio Escobar Gaviria zničený. Na tento moment čakal konkurenčný kartel Cali, ktorý môže svoj biznis zveľaďovať ešte viac. Jeho členovia sa však stali stredobodom pozornosti agenta Peñu a jeho ľudí. Napriek porážke Escobara, ktorého bravúrne stvárnil Wagner Moura sa seriál posúva v dejovej línii ďalej.

zdroj fotografie: Netflix India/YouTube

Nenechaj si ujsť
Strhujúce trailery k filmu Blade Runner 2049 ťa prenesú do nie príliš vzdialenej budúcnosti ovládanej technológiami

Už čoskoro tak budú odhalené ďalšie drogové veľmoci, proti ktorým budú bojovať agenti z protidrogového oddelenia. Po roku sa tak nezadržateľne blíži moment, kedy si používatelia Netflixu budú môcť už 1. septembra vychutnať všetkých 10 častí novej série. Veríme, že aj po páde Escobara bude mať dej kvalitné spracovanie ako tomu bolo v predošlých častiach. To ti už ale z časti odhalí aj nový trailer, ktorý ťa strhne späť do Kolumbie ovládanej drogovými barónmi.

Pošli nám TIP na článokNovinky