banner-minote-pro
Slávny benchmark program Antutu každoročne vyhodnocuje najvýkonnejšie zariadenia na svete za daný rok. Aj teraz sme sa oficiálne dozvedeli, ktoré smartfóny sa stali kráľmi výkonnostných testov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Miernym sklamaním je určite fakt, že ani tento rok sa nepodarilo Android smartfónom poraziť nové iPhony, ktoré disponujú iba dvojjadrovým procesorom a 2 GB RAM pamäťou. S poriadnym odstupom od iPhonu 6S Plus sa umiestnila vlajková loď od Huawei, Huawei Mate 8. Dominanciu čínskych smartfónov potvrdzuje Meizu Pro 5, ktoré sa umiestnilo na 3. mieste so ziskom 86 214 bodov.

Apple Iphone 6 Plus 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


antutu-2015-smartphone-performance
Ak sa pozrieme na opačný koniec tabuľky, vidíme, že desiatku smartfónov uzatvára nový člen rodiny smartfónov Nexus od Googlu, Huawei Nexus 6P, ktorý sa dostal tesne pod hranicu 80 000 bodov. Čínsky gigant Xiaomi taktiež nezostal bez adepta v tomto výbere a farby spoločnosti háji Xiaomi Mi Note Pro. Sme však veľmi radi, že už teraz môžeme s hrdosťou vyhlásiť, že iPhone 6S Plus bol úspešné porazený smartfónom LeTV Le Max Pro, ktorý si v Antutu vydobyl výsledok na úrovni 135 000 bodov.

Zdroj: bgr.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP