The Boys, jeden z najlepších minuloročných seriálov, sa už čoskoro dočká pokračovania a podľa prvého traileru sa máme na čo tešiť. Druhá séria neprinesie len množstvo krvi a akcie, ale tiež morbídny humor, ktorým sa jednotka preslávila.

Seriálový hit od Amazonu pripomína svoj príchod novým, vôbec prvým trailerom na druhú sériu. Tá konečne napovedá, akým smerom sa bude pokračovanie uberať a zároveň pripomenula dátum premiéry.

Druhá séria The Boys sa predplatiteľom Amazon Prime Video predstaví v piatok 4. septembra, kedy budú dostupné prvé tri časti. Ďalšie diely bude Amazon vydávať epizodicky každý piatok, finále seriálu je podľa TV Line naplánované na 9. októbra.

Druhá séria bude priamo nadväzovať na udalosti predchodcu. Billy Butcher so svojou netradičnou partiou sú hľadanými osobami číslo jeden a unikajú pred hnevom korporácie Vought a predovšetkým nevyspytateľného Homelandera.

Billyho parta sa naďalej drží pokope a návrat hlásia Hughie (Jack Quaid), Frenchie (Tomer Capon), Mother’s Milk (Laz Alonso) a Kimiko (Karen Fukuhara). Neuvidíme naopak Simona Pegga, ktorý si v prvej sérii zahral Hugha Campbella seniora.

Určite nezmeškaj
Toto je 8 najlepších filmov a seriálov, ktoré v júli prídu na streamovacie služby

Opomenutá v druhej sérii samozrejme nezostane ani legendárna Sedmička a v druhej sérii okrem Homelandara s istotou uvidíme Starlight (Erin Moriarty), Queen Maeve (Dominique McElligott), A-Train (Jessie T. Usher), The Deep (Chace Crawford) a Black Noir (Nathan Mitchell).

O akciu teda určite nebude núdza, čo potvrdzuje aj čerstvý trailer. Ten okrem vybuchnutých hláv, utrhnutých rúk a záplavy suchých hlášok,  predstavuje aj novú superhrdinku, neonacistku Stormfront, odhodlanú rozbiť svet Homelandera na kúsky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom