banner-ulefone-future
Je pravdou, že v súčasnosti existuje veľmi malá možnosť dizajnového odlíšenia okrúhlych smartwatch, ktoré sa na seba podobajú ako vajce vajcu. Moto 360, Huawei Watch, Alcatel OneTouch Watch a po novom aj Zenwatch 3 od Asusu sú hodinky, ktoré by nezainteresovaný jedinec od seba odlíšil len veľmi ťažko.

Napriek tomu sa však spoločnosť Asus zo všetkých síl snaží priniesť do svojho najnovšieho počinu na poly inteligentných hodiniek niečo jedinečné, čím by sa aspoň trochu odpútala od svojej konkurencie. Dočkať by sme sa tak mali zaujímavej farebnej verzie, ktorá vďaka kombinácii čiernej a zlatej pôsobí nádherne.

ASUS ZenWatch 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

asus-zenwatch-3-980x420

Asus Zenwatch 3 budú po stránke konektivity podporovať Bluetooth 4.2 a taktiež WiFi. Bohužiaľ, cez tieto smartwatch si zrejme nezavoláme, keďže by nemali obsahovať slot na SIM kartu. Po obvode zariadenia sú umiestnené 3 hardvérové tlačidlá, ktoré budú slúžiť na orientáciu v systéme. Na fotografiách si môžeme všimnúť aj magnetický dok nabíjania prstencového tvaru, ktorý sa bude k hodinkám pripájať z ich spodnej strany.

asus-zenwatch-3-3

Na obrázkoch jasne vidieť prítomnosť kožených pásikov, ktoré však bude možné jednoducho vymeniť za iné. Smartwatch od Asusu pôsobia prémiovým dojmom a celkom určite sa dočkáme aj implementácie viacerých senzorov, ktoré budú snímať rôzne telesné aktivity. Cena by podľa všetkého nemala presiahnuť sumu 140 €. Netreba však zabúdať, že toto všetko sú zatiaľ iba nepotvrdené dohady. Na ďalšie detaily si teda budeme musieť ešte nejaký čas počkať.

 TIP: Tretia generácia Asus ZenWatch prezradila svoje prvé špecifikácie

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom