Tretia generácia Asus ZenWatch prezradila svoje prvé špecifikácie

banner-note-7
Asus Zenwatch 3 budú pravdepodobne predstavené až o mesiac na veľtrhu IFA v Berlíne. Z amerického federálneho úradu komunikácií však v predstihu unikli informácie, ktoré nám ich trochu priblížia. Poďme si teda zhrnúť, čo môžeme od nových smart hodiniek očakávať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na Twitteri sa objavil štítok zadnej strany Asus ZenWatch 3. Z neho je viac než jasné, že budú okrúhleho tvaru. Čo sa týka výbavy, tá by mala zahŕňať Bluetooth 4.2, WiFi b/g/n a zadný kryt z nehrdzavejúcej ocele. V neposlednom rade budúcich užívateľov určite poteší, že ponúknu  aj rýchle nabíjanie pri výstupoch 5V/2A a výkone 10W.

ASUS ZenWatch 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Na štítku si ako poslednú poznámku môžeme všimnúť „prispôsobiteľné klávesy“. Hodinky teda ponúknu viacero tlačidiel a nie len jedno hlavné, ako pri bežných smart hodinkách. Navyše si užívateľ bude môcť každé z nich nastaviť podľa svojich potrieb, čo im skutočne pridáva na funkčnosti. V súvislosti so spomínaným predstavením ostáva už len dúfať, že skvelej výbave bude kontrovať aj operačný systém Android Wear 2.0. Oficiálna cena zatiaľ známa nie je, no mala by sa pohybovať okolo 135 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
29%
Páči sa mi to
43%
Chcem to
14%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
14%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Adamec
Som študentom FIIT a zariadeniam z Číny sa venujem už vyše roka. Rukami mi prešli značky ako Xiaomi, Ulefone či Oukitel. Okrem toho čas trávim športovaním, sledovaním nových trendov v oblasti IT a DJingom.