Amatérsky fotograf Majo Chudý vytvoril nádherné časozberné video, v ktorom zachytáva Slovensko a jeho krásnu prírodu na rôznych miestach. 

Pri ceste autom popod Tatry, pri prechádzke v horách, lesoch či na lúkach sa všade ukazuje krásna príroda. Mnohí z nás si ani neuvedomujú, aký unikát máme priamo „pod nosom“. Úchvatné zábery Slovenska teraz zhrnul do časozberného videa amatérsky fotograf Majo Chudý, ktorý kvôli nim precestoval viac ako 10 000 km po celom Slovensku. Pre tie najdokonalejšie zábery z hôr musel prekonať mnoho kilometrov po turistických chodníkoch.

Dokonalé zábery so špičkovou technikou

Počas náročného fotografovania dokázal vytvoriť neuveriteľných 40 000 snímkov, ktoré zachytil pomocou špičkového fotoaparátu. K vytvoreniu tohto unikátneho videa poslúžil fotoaparát SONY Alpha A7, na ktorom boli striedané objektívy Tamron 24-70 s clonou f/2.8, Samyang 14 mm s clonou f/2.8, Tamron 70-300 s clonou f/4-5.6 a slider Dynamicperception Stage Zero.

Nenechaj si ujsť
Ambasádor Nikonu vytvoril prekrásne fotografie. Vychutnaj si tieto majstrovské diela

Pri svojej práci sa stretol aj s mnohými nečakanými situáciami. Od fotografovania Maja Chudého neodradila ani nepriazeň počasia, kvôli ktorému musel do niektorých miest zavítať dokonca niekoľkokrát. Časozberné video obsahuje zábery z rôznych kútov Slovenska a medzi nimi nechýba ani pohľad na Veľkú Fatru či Chopok. Nenechaj sa však viac rozptyľovať a uži si dokonalosť slovenskej prírody v priloženom videu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom