Tovar Samsungu je možné najnovšie vrátiť až do 90-dní od zakúpenia bez udania dôvodov. Samsung a zapojení predajcovia tak chcú pomôcť ľuďom v neistom období, ktoré súvisí so súčasnou pandémiou, informoval výrobca prostredníctvom tlačovej správy.

Predajcovia elektroniky v Čechách a na Slovensku najnovšie umožňujú vrátiť vybrané produkty kórejskej značky bielej a čiernej techniky. Aktivitu inicioval a finančne podporil Samsung so zreteľom na aktuálnu situáciu ohľadne koronavírusu, ktorá ľuďom prináša rad neistôt, vrátane prípadnej straty zamestnania.

Tovar, ktorý si zákazník zakúpi u vybraných predajcov do 30. júna tohto roku je možné vrátiť až do 90 dní od jeho zakúpenia bez udania dôvodov, najneskôr však do 28. septembra 2020.

Možnosť vrátenia tovaru sa vzťahuje na televízory, soundbary, chladničky, práčky, sušičky, kombinované práčky so sušičkami, vysávače, vstavané produkty, mikrovlnné rúry a riadi sa podmienkami a procesmi konkrétneho predajcu.

K dnešnému dňu sa do akcie zapojili predajcovia Samsung.sk, značkové predajne Samsung, Mall.sk, NAY, Datart.sk, Hey.sk, Andrea Shop, ELVIA-PRO, Planeo Elektro, Play Electronics, Euronics, Floydcom, Krajčík Elektro a Samsunggaleria.net. S ďalšími významnými predajcami elektroniky Samsung rokuje a očakáva ich zapojenie sa v blízkej budúcnosti.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP