Už koncom mesiaca sa v ponuke Netflixu objaví ďalší z pôvodných seriálov od streamovacieho giganta, za ktorým stojí úspešné producentské duo. Dvojicu hlavných postáv navyše stvárni a hviezdy hororového hitu IT, podľa Express sa teda máme na čo tešiť.

Seriálová novinka nesie názov I Am Not Okay With This a zobrazí slasti i strasti dospievajúcich tínedžerov. Téma je momentálne „in“, čo dokazuje obrovský záujem o 13 Reasons Why či Sex Education, Netflix teda populárny žáner obohatí o ďalší seriálový kúsok.

Ďalšia dráma zo života tínedžerov

Pripravovaná novinka je natočená na motívy komiksu Charlesa Forsmana a stojí za ňou producentské duo Jonathan Entwistle a Christy Hall. Dvojica sa vo významnej miere podieľala na seriálových hitoch The End of the F***ing World a Stranger Things, nová televízna séria je teda v mimoriadne talentovaných rukách.

Nenechaj si ujsť
Prvý trailer je tu: Sci-fi hit od Netflixu sľubuje v druhej sérii ešte lepší príbeh

Ústredným motívom I Am Not Okay With This je tínedžerka Sydney, ktorá denne zápasí s primitívmi zo školy, rodinnými príslušníkmi i s vlastnými náladami a emóciami. Aby toho nebolo málo, Sydney si začne všímať telekinetické superschopnosti, ktoré sa u nej začnú v čoraz väčšej miere prejavovať. Hlavná hrdinka si tak nemusí poradiť len so svojim okolím, ale predovšetkým sama so sebou.

Hlavnú postavu vo filme stvárni Sophia Lillis, ktorú si určite pamätáš ako jedinú členku The Losers‘ Clubu vo vydarenom horore IT. Sophia však nie je jedinou hviezdou zo zmieneného filmu, ktorá sa v novom seriáli od Netflixu objaví. Najväčšieho kamaráta hlavnej hrdinky a jej podivínskeho suseda totiž zosobní herec Wyatt Oleff, ktorý si v IT zahral postavu Stanleyho Urisa.

Príde už o pár týždňov

Prvá séria I Am Not Okay With This sa v ponuke Netflixu objaví 26. februára, pozostávať bude zo siedmych 30-minútových epizód. Novinka bude dostupná s českým dabingom aj s českými titulkami, informuje Netflix CZ + SK Fans.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom