Xiaomi konečne prichádza s globálnou verziu Xiaomi Mi 8 Lite, čo znamená, že smartfón disponuje plnou podporou LTE sieti na našom území. Navyše ho môžeš získať za fantastickú cenu, pretože sa nachádza v bleskovom výpredaji.

Na našom FonTech Shope aktuálne nájdeš dve pamäťové verzie Xiaomi Mi 8 Lite Global v bleskovom výpredaji za fantastickú cenu. Nádherná modrá farba v kombinácii so 4 + 64 GB alebo 6 + 128 GB pamäte s cenovkou 237 €, respektíve 263 €, robí z tohto zariadenia kráľa strednej triedy. A čo všetko môžeš od smartfónu do 250 € očakávať?

Kúpiť Xiaomi Mi 8 Lite Dream Blue Global 4 + 64 GB za 237,32 €

Kúpiť Xiaomi Mi 8 Lite Dream Blue Global 6 + 128 GB za 263,69 €

Prémiová konštrukcia, dostatočný výkon

Obe zariadenia sa líšia len vo veľkosti operačnej pamäte a interného úložiska. Majú teda rovnaký 6.26″ FHD+ displej s pomerom strán 19:9. Nad displejom sa nachádza 24  MPx selfie kamera. Zadný duálny fotoaparát dostal rozlíšenie 12 + 5 MPx s clonami f/1.9 a f/2.0. Zadný snímač dokáže nahrávať 4K video v 30 fps a 1080p v 60 snímkoch za sekundu. Na zadnej strate taktiež nájdeš snímač odtlačkov prstov.

Potrebný výkon smartfónom dodáva procesor Snapdragon 660, ktorému sekundujú už vyššie spomínané veľkosti operačnej pamäte. Batériu s kapacitou 3350 mAh nabiješ pomocou USB-C konektoru. Taktiež je dobré podotknúť, že obe verzie sú Dual SIM a veľkosť úložiska nie je možné rozšíriť pamäťovou kartou, preto si výber pamäte treba dobre zvážiť. Android 8.1 s nadstavbou MIUI ti zaručí naozaj plynulý chod operačného systému.

S prípadným nákupom by si teda nemal dlho váhať, pretože počet kusov v bleskovom výpredaji je obmedzený a takto vybavené zariadenie sa vyparí skôr, ako teplé rožky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom