Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Hudba. Každodenný sprievodca vo vlaku, autobuse či prechádzke po ulici. Ako má hudba desiatky žánrov, tak aj Google Play ponúka desiatky hudobných prehrávačov rôznych kvalít. Samozrejme, výber toho najobľúbenejšieho je čisto individuálny, no chceme Vám predstaviť zahraničnú aplikáciu MusiXmatch od rovnomenných vývojárov. Jedná sa o skvele spracovanú aplikáciu s množstvom prispôsobenia, kvalitným ekvalizérom, premysleným triedením skladieb a tým, ktorým sa odlišuje od stoviek iných – režim prepracovaných textov skladieb takmer pri každom tracku.

musiXmatch ponúka moderné, jednoduché prostredie s množstvom voliteľných záložiek. Medzi defaulté patria notoricky známe žánre, albumy, všetky skladby a triedenie v priečinkoch. Samozrejme, aplikácia dovoľuje vytvárať vlastné playlisty, nájdeme tu zložku Favorites a dokonca obsahuje Blacklist. Omrzeli Vás niektoré skladby? Dajte ich do Blacklistu a keď Vám prestane liezť na nervy, presuňte si ju naspäť medzi ostatné.

Pre tých, ktorí si radi spievajú, musiXmatch prináša „Sing Along“. Stlmí vokály, upraví skladbu a môžete si zaspievať svoju obľúbenú skladbu za pomoci grafických tónov, ktoré Vás navigujú. Nájdeme tu tiež funkciu MusicID, ktorá funguje rovnako, ako populárnejší Shazam. Rozoznáva zvukovú stopu a do pár sekúnd Vám dokáže vypísať názov skladby, ktorú práve počúvate napríklad z rádia.

Aplikácia je primárne založená na lyrics. Teda na texty piesní. Tieto texty fungujú aj bez pripojenia na internet, stiahnu sa do zariadenia. Medzi ďalšie funkcie ťažiace na tejto výhode patrí „Floating Lyrics“. Jedná sa o pop-up okno s textom skladby, ktoré sa môže zobrazovať v niektorých z najznámejších zvukových prehrávačoch ako Spotify či Deezer. MusiXmatch tiež prináša Sleep timer, možnosť stiahnuť Album cover foto alebo môže doplniť chýbajúce informácie o skladbe a autorovi.

Pre pravých audiofilov je tu tiež kvalitný ekvalizér s rôznymi možnosťami úpravy zvukových profilov. S aplikáciu prichádzajú aj jednoduché, no vkusné widgety s prepínaním medzi skladbami.

Vymenili by ste svoj hudobný prehrávač napríklad za ten od musiXmatch?

[googleplay url=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.musixmatch.android.lyrify“]

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú