Výrobca Mlais vám už bude určite známy. Ak sú vám známe smartfóny od Mlais, potom vám budú známe smartfóny aj od výrobcu Mstar. Títo dvaja výrobcovia totižto maj spoločnú továreň na smartfóny a ich zariadenia sa veľmi podobajú. Jedným z nich je aj Mstar M1 Pro, ktorý prináša výbavu strednej triedy za cenu pod 130 eur.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ a Instagrame!

Mstar M1 Pro svojím dizajnom pripomína známy Galaxy Note 4 od Samsungu. Rovno ako Note 4, aj Mstar M1 Pro prichádza s kovovým rámom okolo celého zariadenia a zadným plastovým krytom pripomínajúcim kožu. Mstar M1 Pro sa objavil v akciovej ponuke e-shopu Gearbest.com, ktorý ho ponúka za skvelú cenu 126 €.


Špecifikácie Mstar M1 Pro tvorí 5,5″ HD displej, osmejadrový MediaTek MT6752 procesor s taktom 1,7 GHz, 2 GB operačná pamäť RAM, 16 GB vnútorná pamäť rozšíriteľná pomocou microSD kariet do 64 GB, 13 MPx zadný a 8 MPx predný fotoaparát, 3000 mAh batéria a Android 5.0. Ako väčšina čínskych smartfónov, aj Mstar M1 Pro prichádza s funkciou DualSIM a 4G konektivitou s podporou pásiem B1, B3, B7 a B20. Rýchle 4G pripojenie si tak vychutnáte aj na našom území.


E-shop Gearbest.com po novom tiež otvoril svoj európsky sklad. Vďaka tomu si budú môcť používatelia z Európy (vrátane Slovenska) zakúpiť smartfóny a iné zariadenia z tohto e-shopu ešte lacnejšie. Veľkou výhodou je rýchle dodanie a nulové poplatky navyše.

Mstar M1 Pro kúpite v e-shope Gearbest.com za cenu 126 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú