V poslednom čase sa do povedomia dostáva menej známy čínsky výrobca Mlais, ktorý doslova chŕli nové smartfóny. Približne v strede marca predstavili lacný Mlais M52 a takmer týždeň na to kovový Mlais M4 Note. Teraz sa dozvedáme o ďalšom kúsku tohto výrobcu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Reč je o smartfóne Mlais M7, ktorý by mal odlišný od dvojice smartfónov, ktoré sme od Mlais doteraz videli. Zatiaľ čo Mlais M52 a M4 Note sa výkonovo radili medzi smartfóny nižšej až strednej triedy, nový Mlais M7 bude high-end. Výrobca pravdepodobne vyslyšal prosby fanúšikov a tak prinesie smartfón so 64-bitovým procesorom MediaTek MT6752 s 8 jadrami, ktorému bude sekundovať 3 GB RAM.

mlais_m7
Hovorí sa, že Mlais tento smartfón navrhol špeciálne pre priamu konkurencii so známymi JiaYu S3, iOcean MT6752 Rock a zatiaľ nepredstaveným Elephone P7000. S týmito špecifikáciami by to mohol dokázať, no záleží aj na reálnej skúsenosti so smartfónom. Na fotografii, ktorú zverejnil priamo výrobca vidíme smartfón zo zadnej strany. Z fotografie usudzujeme, že smartfón príde aj so snímačom odtlačkov prstov. Všimnúť si môžeme aj, pravdepodobne, kovového rámu, ktorý bude lemovať konštrukciu nového Mlais M7.

Žiadna z týchto informácií však doposiaľ nebola oficiálne potvrdená a tak si budeme musieť počkať na ďalšie informácie, ktoré nám Mlais určite prezradí už čoskoro. Predstavenie nového prírastku do rýchlo rozrastajúcej sa rodiny smartfónov od Mlais by malo prebehnúť koncom apríla.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP