Len včera sme vás informovali o tom, že Mlais, výrobca, ktorý stojí za lacným a perfektne vybaveným Mlais M52, chystá nový smartfón vyzerajúci ako Samsung Galaxy Note 4. Teraz vieme o tomto smartfóne oveľa viac.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Mlais dnes na svojej facebook stránke zverejnil nový obrázok, ktorý nám prezradil väčšinu informácií o ich novom smartfóne. Jeho názov bude Mlais M4 Note a opäť prinesie zaujímavé špecifikácie za nízku cenu. Mlais M4 Note príde s 5,5″ displejom, ktorého rozlíšenie bude pravdepodobne 720p. Poháňaný bude štvorjadrovým procesorom MediaTek MT6732, ktorý prináša 64-bitovú architektúru a podporu 4G LTE pripojenia. Procesoru bude sekundovať operačná pamäť s veľkosťou 2 GB.

Medzi ďalšie špecifikácie patrí aj 13 MPx zadný a 8 MPx predný fotoaparát, rozšírenie pamäte pomocou microSD kariet a podpora DualSIM. Batéria s kapacitou 2400 mAh bude podporovať rýchle nabíjanie a M4 Note bude bežať na novom Androide 5.0.


mlais_noteAko sme si už mohli všimnúť na obrázkoch, Mlais pri novom modeli postúpil s konštrukčným spracovaním jeho smartfónov o niečo vyššie a M4 Note príde s kovovým rámom okolo celého tela. A zrejme kvôli tomu bude cena M4 Note vyššia, ako cena Mlais M52. Odhadovaná cena nového smartfónu od čínskeho Mlais je okolo 160 €.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP