Spoločnosti Xiaomi a Meizu majú na trhu jedny z najlepších smartfónov za „ľudovú“ cenu. Oba Redmi Note a aj M1 Note sa predávajú fantasticky a možno aj to je jeden z dôvodov, prečo by aj ostatní výrobcovia chceli vstúpiť do tejto kategórie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Jedna z menej známych čínskych spoločností, Mlais, sa rozhodla jeden takýto smartfón vytvoriť. Jeho názov je Mlais M52 a ponúkne 5,5-palcový HD displej, 8-jadrový MediaTek MT6752 procesor, 2 GB RAM, 16 GB internej pamäte + slot na MicroSD kartu, 13 MPx zadný fotoaparát, 8 MPx prednú kameru, 3 200 mAh batériu, podporu 2 SIM a update na Android 5.0.

Väčšina špecifikácii je rovnaká ako u Redmi Note a M1 Note, ale nájdu sa tu aj určité rozdiely, pričom hlavným je oznámená medzinárodná dostupnosť. O tom, že je dizajn Mlais M52 veľmi podobný obidvom smartfónom nemá cenu ani diskutovať, ale za ľudovú cenu si veľmi nenavyberáte. Cena Mlais M52 by mala byť podobná ako v prípade konkurentov od Xiaomi a Meizu a dostupný bude v čiernom, bielom, červenom a modrom farebnom prevedení.

mlais m52

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP