Teraz čítate
Xiaomi sprístupňuje najnovšie MIUI 8.2 pre ďalšie modely zo svojej ponuky

Majitelia smartfónov od Xiaomi môžu už čoskoro očakávať novú aktualizáciu nadstavby MIUI 8.2. Pre prvú várku modelov bola aktualizácia vydaná pred pár dňami. Xiaomi sa však poponáhľalo a teraz sa nová verzia nadstavby dostáva aj na ďalšie modely spoločnosti. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Každý milovník čínskych smartfónov si iste obľúbil nadstavbu MIUI od Xiaomi. Tá je známa vďaka svojmu skvelému spracovaniu a získava si srdcia čoraz väčšieho počtu zákazníkov. Aktuálni majitelia Xiaomi smartfónov sa však už môžu tešiť na novú aktualizáciu tejto nadstavby, ktorá prichádza s mnohými vylepšeniami. Len pred pár dňami vydala spoločnosť update pre niekoľko modelov zo svojej ponuky a dnes ich nasledujú ďalšie kúsky.

MIUI 8

Aktualizácia MIUI 8.2 tak prichádza aj na zvyšné modely výrobcu. K nim patrí nedávno predstavený model Redmi Note 4X a nasleduje ho Xiaomi Mi Note 2, Mi 5S, revolučné Xiaomi Mi MIX, model Mi4S, Mi 5 a Mi 5S Plus. Z línie smartfónov Redmi dostanú aktualizáciu modely Redmi Pro, Redmi 3, Redmi 4A, Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi Note 3 i Redmi Note 4.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi vydalo MIUI 8.2 Global s novými cool funkciami

Prvá aktualizácia, spustená 16. februára, sa šíri prostredníctvom OTA, no druhý update si môžu majitelia stiahnuť aj z oficiálneho fóra Xiaomi MIUI. K najväčším novinkám nadstavby MIUI 8.2 patrí najmä inteligentný asistent pre pracovnú plochu. Jeho funkcie Xiaomi rozšírilo o zobrazenie posledných informácií o doprave. Ak čítaš e-knihy, tak s novým asistentom jednoducho zistíš, kde si prestal naposledy.

Medzi ďalšie vylepšenia patrí aj lepšie centrum zabezpečenia. Zmeny sa tiež dotkli dizajnu vyhľadávacej lišty, zvukových efektov pri fotografovaní a dostupné sú nové zvonenia či vylepšený systém automatickej správy úloh. Xiaomi v poslednej aktualizácií vylepšilo aj nabíjanie, zámok obrazovky a zachytávanie snímok obrazovky. Zoznam inovácií je však o čosi dlhší, no už o pár dní budeš môcť novú nadstavbu MIUI 8.2 preskúmať na svojom smartfóne od Xiaomi.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
28%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]