Majitelia smartfónov od Xiaomi môžu už čoskoro očakávať novú aktualizáciu nadstavby MIUI 8.2. Pre prvú várku modelov bola aktualizácia vydaná pred pár dňami. Xiaomi sa však poponáhľalo a teraz sa nová verzia nadstavby dostáva aj na ďalšie modely spoločnosti. 

Každý milovník čínskych smartfónov si iste obľúbil nadstavbu MIUI od Xiaomi. Tá je známa vďaka svojmu skvelému spracovaniu a získava si srdcia čoraz väčšieho počtu zákazníkov. Aktuálni majitelia Xiaomi smartfónov sa však už môžu tešiť na novú aktualizáciu tejto nadstavby, ktorá prichádza s mnohými vylepšeniami. Len pred pár dňami vydala spoločnosť update pre niekoľko modelov zo svojej ponuky a dnes ich nasledujú ďalšie kúsky.

MIUI 8

Aktualizácia MIUI 8.2 tak prichádza aj na zvyšné modely výrobcu. K nim patrí nedávno predstavený model Redmi Note 4X a nasleduje ho Xiaomi Mi Note 2, Mi 5S, revolučné Xiaomi Mi MIX, model Mi4S, Mi 5 a Mi 5S Plus. Z línie smartfónov Redmi dostanú aktualizáciu modely Redmi Pro, Redmi 3, Redmi 4A, Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi Note 3 i Redmi Note 4.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi vydalo MIUI 8.2 Global s novými cool funkciami

Prvá aktualizácia, spustená 16. februára, sa šíri prostredníctvom OTA, no druhý update si môžu majitelia stiahnuť aj z oficiálneho fóra Xiaomi MIUI. K najväčším novinkám nadstavby MIUI 8.2 patrí najmä inteligentný asistent pre pracovnú plochu. Jeho funkcie Xiaomi rozšírilo o zobrazenie posledných informácií o doprave. Ak čítaš e-knihy, tak s novým asistentom jednoducho zistíš, kde si prestal naposledy.

Medzi ďalšie vylepšenia patrí aj lepšie centrum zabezpečenia. Zmeny sa tiež dotkli dizajnu vyhľadávacej lišty, zvukových efektov pri fotografovaní a dostupné sú nové zvonenia či vylepšený systém automatickej správy úloh. Xiaomi v poslednej aktualizácií vylepšilo aj nabíjanie, zámok obrazovky a zachytávanie snímok obrazovky. Zoznam inovácií je však o čosi dlhší, no už o pár dní budeš môcť novú nadstavbu MIUI 8.2 preskúmať na svojom smartfóne od Xiaomi.

Pošli nám TIP na článokNovinky